r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nadchodzi Windows Media Player 11

Strona główna Aktualności

TheHotfix.net informuje o zbliżającej się premierze Windows Media Playera 11 dla Windowsa XP oraz o dodatkowych funkcjonalnościach, które znajdą się w wersji dla Windows Vista. Źródłem informacji jest anonimowy pracownik Microsoft.

Według źródła planowana jest publiczna beta Windows Media Player 11 już 17. maja. Ma być ona dostępna do pobrania z witryny Microsoft Windows Media. Wersja finalna, zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, przewidziana jest na czerwiec tego roku (dokładniejsza data nie jest znana).

Wśród nowości w wersji dla Windows XP znaleźć się mają: nowy interfejs użytkownika (ogólne pojęcie o zmianach kosmetycznych można zaczerpnąć choćby w galerii ze zrzutami ekranu z najnowszej kompilacji Windows Vista), usprawniony mechanizm synchronizacji z urządzeniami przenośnymi, grupowanie albumów w "stos", indeksowana, rozbudowana baza z dostępnymi mediami, która pozwalała będzie na wyszukiwanie pasujących utworów w czasie edycji kryterium szukania, możliwość modyfikowania jakości podpisanych DRM plików (np. w celu zaoszczędzenia miejsca przy przenoszeniu ich na urządzenia przenośne o ograniczonej możliwościami sprzętu jakości sygnału wyjściowego), a także integracja z nowym, stworzonym przez MTV sklepem z muzyką o nazwie URGE.

Wersja dla Windows Vista pojawić się ma wraz z nowym systemem na początku przyszłego roku. Wzbogacona ona zostanie m.in. o: strumieniowy przesył podpisanych DRM mediów z innego komputera lub urządzenia (np. popularnego w Stanach Tivo), możliwość odtwarzania treści HD, integrację powłoki systemowej z WMP, indeksowanie danych z możliwością synchronizacji folderu Moja Muzyka i katalogu utworów WMP, a także pełnoekranowe wsparcie dla odtwarzania DVD. Informacje te pokrywają się w znacznej mierze z treścią styczniowej noty prasowej o współpracy Microsoft i MTV.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.