Naglos.pl z promocjami

Strona główna Aktualności

O autorze

Strona naglos.pl została poddana gruntownej metamorfozie. Nagłos to telefonia internetowa VoIP zintegrowana z Gadu-Gadu. Jak informują przedstawiciele Gadu-Gadu, założeniem odświeżonego serwisu jest dostarczanie użytkownikom aktualnych i ciekawych informacji o usłudze. Aby ułatwić nawigację, serwis podzielony został na 6 działów. Odwiedzający stronę mogą łatwo zapoznać się z aktualną ofertą, dowiedzieć czym jest nagłos, poznać zasady korzystania oraz w razie potrzeby zadać pytanie obsłudze. Nowością strony jest dział "Aktualne Promocje" informujący o ofertach specjalnych.

Wraz z nową stroną wystartował cykl promocji na rozmowy telefoniczne w nagłosie - pt. "PoGGadaj za 1 grosz ;-)" - tylko tyle kosztuje rozmowa na wybrany promocyjnie kierunek, codziennie inny. Aby wiedzieć, gdzie warto dzwonić za symbolicznego grosza danego dnia, należy sprawdzać stronę naglos.pl W promocji minuta rozmowy kosztuje tylko 1 grosz brutto (za minutę).

Dziś zapłacimy 1 grosz (z VAT) za minutę połączenia ze stacjonarnymi telefonami w USA. Promocja na USA kończy się o północy.

© dobreprogramy
s