Nagrywanie rozmów Nagrywanie rozmów 6.13

Strona główna Android Akcesoria Nagrywanie rozmów i dyktafony
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Nagrywanie rozmów służy do nagrywania rozmów telefonicznych, prowadzonych przez urządzenie z Androidem.

Aplikacja nagrywa wszystkie połączenia, ale pozwala wybrać, które zostaną zapisane. W ustawieniach można także wybrać kontakty, rozmowy z którymi zawsze będą ignorowane. Można też wybrać miejsce zapisu nagrań, w pamięci telefonu lub na karcie. Rozmowy nagrane trafiają do „skrzynki odbiorczej” i jeśli nie zostaną zapisane, po jej zapełnieniu będą usuwane.

Zgromadzone nagrania można w dowolnym momencie przesłuchać. Aplikacja może też łączyć się z Dyskiem Google (Android 3.0 i nowsze) i Dropboksem, gdzie będzie wysyłać zapisane nagrania. Do rozmów można przypisywać notatki i przeszukiwać je według daty i według rozmówcy. Pliki dźwiękowe można udostępniać innym.

Producent aplikacji zastrzega, że na niektórych urządzeniach jakość nagranych rozmów może być niezadowalająca. Jeśli wystąpią problemy z nagrywaniem, warto sprawdzić inne źródła dźwięku, zmieniając ustawienia aplikacji.

Darmowa wersja aplikacji służy przede wszystkim do przetestowania możliwości i działania nagrywania przed zakupem pełnej wersji. Wersja Pro ma możliwość automatycznego wysyłania nagranych rozmów do dysku w chmurze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!