Nagrywanie rozmów 5.32.1

Strona główna Android Akcesoria Nagrywanie rozmów i dyktafony
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Nagrywanie rozmów służy do nagrywania rozmów telefonicznych, prowadzonych przez urządzenie z Androidem.

Aplikacja nagrywa wszystkie połączenia, ale pozwala wybrać, które zostaną zapisane. W ustawieniach można także wybrać kontakty, rozmowy z którymi zawsze będą ignorowane. Można też wybrać miejsce zapisu nagrań, w pamięci telefonu lub na karcie. Rozmowy nagrane trafiają do „skrzynki odbiorczej” i jeśli nie zostaną zapisane, po jej zapełnieniu będą usuwane.

Zgromadzone nagrania można w dowolnym momencie przesłuchać. Aplikacja może też łączyć się z Dyskiem Google (Android 3.0 i nowsze) i Dropboksem, gdzie będzie wysyłać zapisane nagrania. Do rozmów można przypisywać notatki i przeszukiwać je według daty i według rozmówcy. Pliki dźwiękowe można udostępniać innym.

Producent aplikacji zastrzega, że na niektórych urządzeniach jakość nagranych rozmów może być niezadowalająca. Jeśli wystąpią problemy z nagrywaniem, warto sprawdzić inne źródła dźwięku, zmieniając ustawienia aplikacji.

Darmowa wersja aplikacji służy przede wszystkim do przetestowania możliwości i działania nagrywania przed zakupem pełnej wersji. Wersja Pro ma możliwość automatycznego wysyłania nagranych rozmów do dysku w chmurze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nagrywanie rozmów telefonicznych na Androidzie – jak się za to zabrać?

63
27.07.2017  •  Oskar Ziomek

Dzisiejsze smartfony, chociaż są bezpośrednim rozwinięciem klasycznych telefonów komórkowych i również taką funkcję posiadają, bardzo często wykorzystywane są do całej masy innych zastosowań. Zdarza się, że w ciągu doby korzystamy z nawigacji, odtwarzacza muzyki czy komunikatorów internetowych, ale o pierwotnej funkcji, jaką jest możliwość przeprowadzania telefonicznych rozmów – zapominamy. Między innymi z tego powodu często nie zdajemy sobie sprawy, że w porównaniu do innych prężnie rozwijających się funkcji w smartfonach, te związane z wykonywaniem klasycznych połączeń są na tym etapie…

Troska a prywatność: jak sprawdzić, co dziecko robi ze swoim smartfonem?

67
26.04.2016  •  Jacek Szumowski

Przytoczone w artykule „Ściśle prywatne: jak ukryć zdjęcia i wiadomości na telefonie?” statystyki zdrad i wyniki badań dotyczące natury kłamstwa nasuwają spostrzeżenie, że wielu ludzi ma sporo do ukrycia. Jeśli dla niektórych osób jakieś informacje są warte zatajenia, to dla innych mogą być one godne pozyskania. Oczywiście motywacje zarówno ukrywających jak odkrywających są najróżniejsze. Do ukrywania wracać już nie będziemy… Zaznaczmy jednak, że chęć odkrycia tajemnic bliskiego nam człowieka nie musi być powodowana zazdrością czy zwykłym wścibstwem. Często u podstaw takich działań leży…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję