r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nagrywanie rozmów 5.26

Strona główna Android Akcesoria Nagrywanie rozmów i dyktafony

Aplikacja Nagrywanie rozmów służy do nagrywania rozmów telefonicznych, prowadzonych przez urządzenie z Androidem.

Galeria programu

Aplikacja nagrywa wszystkie połączenia, ale pozwala wybrać, które zostaną zapisane. W ustawieniach można także wybrać kontakty, rozmowy z którymi zawsze będą ignorowane. Można też wybrać miejsce zapisu nagrań, w pamięci telefonu lub na karcie. Rozmowy nagrane trafiają do „skrzynki odbiorczej” i jeśli nie zostaną zapisane, po jej zapełnieniu będą usuwane.

Zgromadzone nagrania można w dowolnym momencie przesłuchać. Aplikacja może też łączyć się z Dyskiem Google (Android 3.0 i nowsze) i Dropboksem, gdzie będzie wysyłać zapisane nagrania. Do rozmów można przypisywać notatki i przeszukiwać je według daty i według rozmówcy. Pliki dźwiękowe można udostępniać innym.

Producent aplikacji zastrzega, że na niektórych urządzeniach jakość nagranych rozmów może być niezadowalająca. Jeśli wystąpią problemy z nagrywaniem, warto sprawdzić inne źródła dźwięku, zmieniając ustawienia aplikacji.

Darmowa wersja aplikacji służy przede wszystkim do przetestowania możliwości i działania nagrywania przed zakupem pełnej wersji. Wersja Pro ma możliwość automatycznego wysyłania nagranych rozmów do dysku w chmurze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Troska a prywatność: jak sprawdzić, co dziecko robi ze swoim smartfonem?

67
OPROGRAMOWANIE 26.04.2016 | Jacek Szumowski

Przytoczone w artykule „Ściśle prywatne: jak ukryć zdjęcia i wiadomości na telefonie?” statystyki zdrad i wyniki badań dotyczące natury kłamstwa nasuwają spostrzeżenie, że wielu ludzi ma sporo do ukrycia. Jeśli dla niektórych osób jakieś informacje są warte zatajenia, to dla innych mogą być one godne pozyskania. Oczywiście motywacje zarówno ukrywających jak odkrywających są najróżniejsze. Do ukrywania wracać już nie będziemy… Zaznaczmy jednak, że chęć odkrycia tajemnic bliskiego nam człowieka nie musi być powodowana zazdrością czy zwykłym wścibstwem. Często u podstaw takich działań leży…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.