Nagrywanie rozmów - ACR Nagrywanie rozmów - ACR 33.5

Strona główna Android Akcesoria Nagrywanie rozmów i dyktafony
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nagrywanie rozmów - ACR to darmowe narzędzie, które umożliwia łatwe nagrywanie rozmów telefonicznych. Kierowane jest ono do użytkowników Androida i oferuje funkcje automatycznego rejestrowania audio z połączeń przychodzących i wychodzących.

Bezobsługowe nagrywanie rozmowy

Olbrzymim atutem programu jest gotowość do pracy zaraz po instalacji. Praktycznie bez dodatkowej konfiguracji aplikacja jest w stanie zagwarantować nam dobrą jakość nagrywania, którą w razie konieczności można dodatkowo dostosować do własnych potrzeb w ustawieniach. Nagrywanie rozmów – ACR wyposażony został we wbudowaną wyszukiwarkę rozmów, automatyczne porządkowanie zarejestrowanych rozmów czy też wycinanie istotnych fragmentów.

Inne, ciekawe funkcje…

Nagrywanie rozmów – ACR to narzędzie na pierwszy rzut oka bardzo proste, jednak oferuje bogaty zestaw ciekawych i przydatnych funkcji. Aplikacja umożliwia oznaczanie nagrań jako ważne by nie zostały automatycznie skasowane z upływem czasu, ochronę nagrań hasłem czy rejestrowanie rozmów z opóźnieniem. Na uwagę zasługują filtry nagrywania według numeru, kontaktu, nieznanego numeru lub tylko wybranych kontaktów. Inne funkcje aplikacji to przesyłanie nagrań pomiędzy urządzaniami oraz nagrywanie kiedy podłączone są słuchawki/głośniki bluetooth.

Rejestrowanie rozmów w wybranym formacie

Aplikacja z powodzeniem umożliwia rejestrowanie rozmów i zapisywanie je w formatach MP3, M4A, OGG, WAV, AMR, 3GP, FLAC, MP4. Twórcy udostępnili także opcje wzmacniania głośności nagrywania.

Kluczowe cechy narzędzia:

  • darmowe narzędzie do rejestrowania rozmów telefonicznych
  • wsparcie dla najpopularniejszych formatów audio
  • zestaw filtrów umożliwiających automatyzację działania aplikacji
  • samoczynne porządkowanie starych nagrań

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!