r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nagrywanie rozmów - ACR

Strona główna Android Akcesoria Nagrywanie rozmów i dyktafony

Nagrywanie rozmów - ACR to aplikacja do nagrywania rozmów telefonicznych w smartfonach działających pod kontrolą systemu Android. Aplikacja oferuje rozbudowane opcje konfiguracyjne oraz wbudowany edytor, który pozwala wyciąć z nagrania jedynie interesujący nas fragment.

Atutem jest gotowość do pracy zaraz po instalacji. Praktycznie bez dodatkowej konfiguracji aplikacja jest w stanie zagwarantować nam dobrą jakość nagrywania, którą w razie konieczności można dodatkowo dostosować do własnych potrzeb w ustawieniach. Edytować można między innymi poziom wzmocnienia oraz format zapisu dźwięku.

Korzystając z programu warto rozważyć zakup jego pełnej wersji. Wówczas zyskamy między innymi dostęp do synchronizacji nagrań z chmurą, bądź własnym serwer FTP oraz możliwość automatycznego przesyłania nagrań na skrzynkę mailową.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nagrywanie rozmów telefonicznych na Androidzie – jak się za to zabrać?

62
27.07.2017  •  Oskar Ziomek

Dzisiejsze smartfony, chociaż są bezpośrednim rozwinięciem klasycznych telefonów komórkowych i również taką funkcję posiadają, bardzo często wykorzystywane są do całej masy innych zastosowań. Zdarza się, że w ciągu doby korzystamy z nawigacji, odtwarzacza muzyki czy komunikatorów internetowych, ale o pierwotnej funkcji, jaką jest możliwość przeprowadzania telefonicznych rozmów – zapominamy. Między innymi z tego powodu często nie zdajemy sobie sprawy, że w porównaniu do innych prężnie rozwijających się funkcji w smartfonach, te związane z wykonywaniem klasycznych połączeń są na tym etapie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.