Nawigacja i mapy NaviExpert Nawigacja i mapy NaviExpert

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

NaviExpert to jedna z najpopularniejszych rodzimych nawigacji. Dzięki pracy online zapewnia aktualne mapy oraz informacje o ruchu drogowych, kontrolach i ograniczeniach. Niestety nie oferuje możliwości pobrania map do pamięci urządzenia.

Aplikacja po zainstalowaniu pozwala na darmowe testowanie jej możliwości przez 7 dni. Później czeka nas opłacenie abonamentu w kilku różnych formach, bądź też korzystanie z darmowej wersji. Nie oferuje ona jednak nawigacji, a jedynie dostęp do mapy (w tym informacji o ruchu) oraz punktów POI. Abonament możemy zyskać także, dzięki różnym promocjom, np. dodatkowe godziny za używanie aplikacji. Co ciekawe poza nawigacją samochodową NaviExpert pozwala wybrać pieszą oraz za pomocą komunikacji miejskiej. Aplikacja podpowie połączenia wraz z liniami.

Oprócz wspomnianej już bazy POI (prawie pół miliona pozycji wraz z podstawowymi informacjami kontaktowymi) NaviExpert oferuje także licznik prędkości, informacje o radarach, ograniczeniu prędkości oraz narzędzia do ich zgłaszania. Nie zabrakło także popularnej opcji HUD, dzięki której możemy przenieść nawigację na szybę naszego pojazdu.

Bardzo dobrze prezentuje się interfejs. Współgra z nowymi wersjami Androida, a do tego jest intuicyjny. Dzięki darmowej wersji testowej można samemu przekonać się o skuteczności map jak i informacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Dobra nawigacja, ale bez plusów do innych tego typu programów
Kiedyś używałem ten program - wówczas był rewelacyjny. Jednak odnoszę wrażenie, że nie jest aktualizowany! Sporo błedów, brak logiki w wytyczaniu tras
ocena użytkownika
02.05.2018 19:52

Sporo błedów! Odnoszę wrażenie, ze zaprzestano aktualizacji w stosunku do mniejszych miejscowości! Np. Wągrowcu kierunek Margonin - Poznań (droga wojewódzka więc nie byle jaka) wytyczało zupełnie bzdurną trasą! Przejazd przez Kozienice od Warki do Puław - zupełnie nie najszybszą aczkolwiek może najbardziej komfortową. Przez Warkę kazało jechać bzdurnymi drogami powiatowymi! Gdybym nie znał to bym się zdrowo wkopał! W Łodzi poprowadziło mnie ul. Wojska Polskiego, gdzie wkręciłem się w olbrzymie korki i kiepską nawierzchnię drogi! Jestem całkowicie zawiedziony!