Nawigacja i mapy NaviExpert

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

NaviExpert to jedna z najpopularniejszych rodzimych nawigacji. Dzięki pracy online zapewnia aktualne mapy oraz informacje o ruchu drogowych, kontrolach i ograniczeniach. Niestety nie oferuje możliwości pobrania map do pamięci urządzenia.

Aplikacja po zainstalowaniu pozwala na darmowe testowanie jej możliwości przez 7 dni. Później czeka nas opłacenie abonamentu w kilku różnych formach, bądź też korzystanie z darmowej wersji. Nie oferuje ona jednak nawigacji, a jedynie dostęp do mapy (w tym informacji o ruchu) oraz punktów POI. Abonament możemy zyskać także, dzięki różnym promocjom, np. dodatkowe godziny za używanie aplikacji. Co ciekawe poza nawigacją samochodową NaviExpert pozwala wybrać pieszą oraz za pomocą komunikacji miejskiej. Aplikacja podpowie połączenia wraz z liniami.

Oprócz wspomnianej już bazy POI (prawie pół miliona pozycji wraz z podstawowymi informacjami kontaktowymi) NaviExpert oferuje także licznik prędkości, informacje o radarach, ograniczeniu prędkości oraz narzędzia do ich zgłaszania. Nie zabrakło także popularnej opcji HUD, dzięki której możemy przenieść nawigację na szybę naszego pojazdu.

Bardzo dobrze prezentuje się interfejs. Współgra z nowymi wersjami Androida, a do tego jest intuicyjny. Dzięki darmowej wersji testowej można samemu przekonać się o skuteczności map jak i informacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ruszyły odcinkowe pomiary prędkości. Te aplikacje ochronią przed mandatem

214
22.11.2015  •  Mateusz Budzeń

Oczywiście tylko dla naszego dobra, w celu poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach, wprowadzony został właśnie odcinkowy system pomiarów prędkości. Obecnie monitorowane są trzy odcinki, ale do końca roku działać ma ich już 29. W przeciwieństwie do fotoradarów, prędkości nie będzie sprawdza tylko w jednym punkcie. W przypadku odcinkowego pomiaru prędkości mierzona jest średnia prędkość pokonania danego odcinka. Nasza prędkość wyliczana jest na podstawie czasu przejechania od pierwszej do drugiej bramki. Miejsca ustawienia bramek mają być dobrze oznaczone. Można jednak sądzić, że wielu…

Darmowa nawigacja NaviExpert dla tych, którzy wykupią OC lub AC w LINK4

14
24.06.2015  •  Mateusz Budzeń

Planujesz w obecnym czasie wykupić polisę OC lub AC, a także szukasz nawigacji dla swojego smartfona? LINK4 przygotował właśnie promocję, w której do wykupionej polisy dodaje roczną licencję na nawigację NaviExpert. Dodatkowo w ramach akcji Bezpieczna jazda z LINK4 będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. LINK4 wprowadził właśnie nową ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych. Teraz każdy kierowca, który od 19 czerwca wykupi polisę samochodową w LINK4, dostanie za darmo roczną licencję na nawigację NaviExpert w wersji na Androida. Dodatkowo w nawigacji zawarta jest specjalna sekcja Bezpieczna jazda…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy