Neostrada w Onecie

Strona główna Aktualności

O autorze

W sierpniu informowaliśmy o tym, iż portal Wirtualna Polska rozpoczął sprzedaż usługi neostrada tp. Od początku października neostradę zamówić można również w portalu Onet.pl. Ceny neostrady oferowanej za pośrednictwem portali są analogiczne do znanych z cenników TP jednak dodatkowo portale oferują pewną "wartość dodaną". W przypadku Onetu jest to pakiet usług multimedialnych.

Usługa neostrada tp oraz pakiet usług multimedialnych Onet.pl, oferowany pod nazwą OnetKonekt_neostrada, są dostępne na stronie www.konekt.onet.pl. W poszczególnych pakietach multimedialnych - zależnie od wybranej opcji usługi neostrada tp (512 KB, 1 Mb, 2 Mb, 6 Mb), Internauci otrzymają dostęp do transmisji spotkań Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA, wiadomości TVN24 na żywo przez całą dobę, seriali TVN: "Twarzą w twarz" i "Kryminalni" oraz "ekskluzywny" dostęp do najpopularniejszego serwisu randkowego w Polsce - Sympatia.pl.

Jesteśmy przekonani, że połączenie sił Onet.pl oraz Telekomunikacji Polskiej, zapewni polskim Internautom dostęp do najlepszych multimediów na rynku. Dzięki temu zamawiając neostradę tp użytkownicy otrzymają bogaty pakiet usług multimedialnych o jakości gwarantowanej przez Onet.pl i Grupę TVN mówi Maciej Żak, Członek Zarządu Onet.pl.

Cieszę się, że dzięki współpracy z Onet.pl zyskaliśmy partnera, który oferuje naszym klientom wygodną możliwość zamówienia neostrady tp oraz bezpłatny dostęp do swoich multimedialnych serwisów i usług. Chcemy by każdy zainteresowany mógł zamówić neostradę tp bez zbędnych formalności, korzystając z takiego kanału sprzedaży, który najbardziej mu odpowiada mówi Katarzyna Scheer, dyrektor Pionu Marketingu Internetu i Transmisji Danych Telekomunikacji Polskiej.

© dobreprogramy