Nero Free Nero Free 9.4.12.3d

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nero Free to udostępnione przed kilkoma laty, ale w dalszym ciągu bardzo popularne i darmowe narzędzie przeznaczone do nagrywania płyt CD/DVD. Stanowi ono ograniczoną wersję oprogramowania Nero Burning ROM, jednak oferowane przez program funkcje okazują się w zupełności wystarczające w zastosowaniach domowych.

Proste i darmowe narzędzie do wypalania płyt

Opisywane narzędzie Nero Free oferuje podstawowe funkcje, które umożliwiają sprawne tworzenie i wypalanie kompilacji zawierających dane, zgrywanie zawartości nośników CD/DVD na dysk komputera do postaci obrazu dysków oraz w razie potrzeby ich ponowne nagrywanie na płyty. W programie nie zabrakło również opcji kasowania zawartości nośników wielokrotnego zapisu, dostarczania szczegółowych informacji o nośniku znajdującym się w napędzie, symulowania procesu wypalania, a także weryfikowania poprawności zapisanych danych.

Nero Free dostępny jest zupełnie bezpłatnie, jednak producent zaniechał jego rozwoju. Jego zaletą jest bardzo prosta obsługa i dostępność polskiej wersji językowej.

Kluczowe cechy programu:

  • darmowe narzędzie do nagrywania płyt CD/DVD o podstawowych funkcjach
  • umożliwia tworzenie i wypalanie kompilacji z danymi
  • zgrywanie zawartości nośników do plików NRG
  • kasowanie zawartości płyt wielokrotnego zapisu

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!