NetBeans RoadShow 2008 w Polsce już za tydzień

Strona główna Aktualności

O autorze

Pod koniec przyszłego tygodnia, w trzech miastach Polski, odbędą się spotkania NetBeans Day organizowane w ramach ogólnoświatowego cyklu NetBeans World Tour 2008, które zapowiadaliśmy w połowie marca.

Przypomnijmy, że NetBeans World Tour 2008 to ogólnoświatowy cykl spotkań miłośników platformy programistycznej NetBeans. Cykl zapoczątkowany został jeszcze w ubiegłym roku, 11 września w Bostonie, w Stanach Zjednoczonych. Od tego czasu spotkania odbyły się jeszcze m.in. we Włoszech, Chinach, Japonii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Egipcie, Niemczech, Indiach, Australii i RPA.

W Polsce, za sprawą aktywności polskich Grup Użytkowników Java, odbędą się aż 3 spotkania NetBeans Day: 11 kwietnia w Krakowie, 12 kwietnia w Warszawie oraz 13 kwietnia we Wrocławiu. Każde z nich wypełnione będzie sesjami prowadzonymi przez znakomitych prezenterów - specjalistów z Sun Microsystems oraz rodzimych deweloperów, podczas których przedstawiane zostaną nowinki techniczne oraz możliwości tego ciekawego narzędzia.

Szczegółową agendę oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie netbeansday.pl.

© dobreprogramy

Komentarze