Netia wprowadza nową ofertę pakietową

Strona główna Aktualności

O autorze

2 sierpnia pisaliśmy o decyzji Urzędu Komunikacji Elektronicznej, która to umożliwiła korzystanie z usług głosowych i internetowych u alternatywnego operatora na łączach TP SA. Warto wspomnieć, że wcześniej abonent operatora alternatywnego mógł na łączach TP korzystać albo z usług głosowych albo dostępu do Internetu. Nie mógł natomiast cieszyć się wariantem łączonym.

Dziś Netia wprowadziła ofertę pakietową "Surfuj i rozmawiaj" dla klientów indywidualnych oraz dla małych i średnich firm. Propozycja ta jest skierowana zarówno do klientów korzystających z sieci Netii jak i Telekomunikacji Polskiej. Tym samym faktycznie realizuje nowe możliwości, które pojawiły się po wejściu w życie decyzji UKE.

Głównym elementem nowej oferty są pakiety usług głosowych i internetowych, dzięki którym klient może korzystać z Internetu i telefonu za 19 złotych przez pierwsze trzy miesiące. Opłata za następne miesiące jest uzależniona od czasu umowy oraz od wybranej szybkości dostępu do internetu i taryfy za usługi głosowe. Jak zaznacza Netia zawsze w każdym wariancie jest ona niższa od analogicznej oferty TP.

Dla klientów indywidualnych przygotowane zostały trzy pakiety zawierające dostęp do Internetu oraz trzy nowe taryfy głosowe. Podstawowe rozwiązanie - pakiet "Srebrny" zawiera dostęp do sieci 512 kbit/s oraz "Lepszy Telefon 60", koszt miesięcznego abonamentu wynosi 90 zł (przy umowie na 2 lata) i 85 zł przy 3 letniej. W obu przypadkach pierwsze trzy miesiące to niższa opłata wynosząca 19 zł. Dostępne są również pakiety, w ramach których Netia oferuje wyższe prędkości transferu (1 i 2 Mbit/s) oraz korzystniejsze abonamenty telefoniczne ich ceny to odpowiednio 128 i 208 zł (umowa 2 letnia). Ceny zawierają podatek VAT.

Więcej na temat pakietów oraz usług dodanych przeczytać można na stronie Netii.

© dobreprogramy