r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Network GigaCon już 29 maja w Warszawie

Strona główna Aktualności

29 maja w Warszawie odbędzie się kolejna, 13 już konferencja z serii Network GigaCon. Konferencja poświęcona będzie tematyce najnowocześniejszych rozwiązań i technologii sieciowych oraz ich obecności na polskim rynku teleinformatycznym.

Konferencja Network GigaCon 2012 to wyjątkowa okazja dla uczestników konferencji do porównania i oceny oferowanych produktów, sposobność spotkania i dyskusji ze specjalistami. Dla firm świadczących usługi z zakresu szeroko rozumianych technologii sieciowych jest to okazja do zaprezentowania swoich nowoczesnych rozwiązań, do kontaktu z potencjalnym klientem, okazją do demonstracji zalet i możliwości promowanych rozwiązań. Konferencja kierowana jest do osób odpowiedzialnych za: selekcję oraz zakup nowych produktów i technologii, projektowanie, budowę i rozwój systemów teleinformatycznych, szefów działów informatyki, kierowników projektu, pracowników działów integracji, projektantów, inżynierów systemowych, oraz szerokiego kręgu firm wykorzystujących omawiane technologie sieciowe.

Tematyka spotkań obejmie zagadnienia z dziedziny infrastruktury sieciowej, jak okablowanie, mediakonwertery, zasilanie i UPS, oraz komunikacji bezprzewodowej w sieciach WLAN, bezprzewodowe systemy dostępowe i sieci szerokopasmowe. Na liście znalazło się również zarządzanie i optymalizacja sieci, optymalizacja kosztów oraz outsourcing usług telekomunikacyjnych, zagadnienia związane z bezpieczeństwem sieci bezprzewodowych, VPN i ochroną zintegrowaną, rozwiązania dla Internetu, łącza dla transmisji głosu i danych oraz konwergencja sieci. Listę wykładów można znaleźć na stronie wydarzenia.

r   e   k   l   a   m   a

Network GigaCon odbędzie się już 29 maja w Warszawie w hotelu Courtyard przy ulicy Żwirki i Wigury 1. Udział w spotkaniu jest darmowy, wystarczy zarejestrować się na stronie GigaCon.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.