NeuroNation - brain training

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

NeuroNation to aplikacja do „treningu mózgu.” Pozwala ona ćwiczyć niektóre umiejętności, jak skupienie, szybkie liczenie w pamięci czy zapamiętywanie wzorców.

Po założeniu konta NeuroNation przygotowuje trening złożony z losowych zadań. Znajdują się tu takie ćwiczenia, jak zapamiętywanie ścieżki, ciągi działań matematycznych, rozpoznawanie wzorców i kolorów, także z utrudnieniami. Po każdym ćwiczeniu wynik jest porównywany z innymi użytkownikami i ze znajomymi. Można też uruchomić konkretne ćwiczenie na życzenie.

Z aplikacji można korzystać za darmo, ale płatne konto daje dodatkowe możliwości, jak korzystanie z treningów dla konkretnej zdolności.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

SNS-HDR, NeuroNation, Transmission, Foxmail i FotoSketcher – najlepsze programy tygodnia

24
22.10.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam sobotni przegląd najciekawszych nowości i aktualizacji w naszej bazie programów. Wszystkie nowe pozycje znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje dla wybranych platform, by nie przegapić żadnej nowej wersji. SNS-HDR Pro SNS-HDR Pro (Windows) to polski program do tworzenia obrazów HDR. Można do niego załadować serię zdjęć w formacie rastrowym, RAW z aparatu Radiance HDR oraz OpenXR. Program automatycznie je dopasuje i pozwoli usunąć „duchy”, powstające gdy obiekty na zdjęciach się poruszają. Ponadto można w nim…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza