Newton Mail - Email & Calendar Newton Mail - Email & Calendar 10.0.51

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Klienty e-mail
Pobierz program
lub zeskanuj:

Newton to aplikacja, która może sprawdzić się jako alternatywa do obsługi poczty elektronicznej i kalendarza. Program obsłuży konta m.in. w Gmailu, Outlook.com oraz iCloud, a także bazującą na protokole IMAP oraz Exchange.

Po zainstalowaniu, program poprosi nas o skonfigurowanie konta lub kilku kont z innych usług, z których chcemy korzystać. Obsługiwane są następujące: Google Apps, Office 365, Exchange, Yahoo! Mail, Outlook, Gmail, iCloud oraz IMAP. Po wykonaniu tego kroku, aplikacja zacznie synchronizować treści, co może potrwać kilka chwil, aż wreszcie dostępne w niej staną się nasze e-maile oraz wpisy w kalendarzu. Warto dodać, że Newton dobrze radzi sobie nie tylko z listą wiadomości, ale też z synchronizowaniem etykiet, folderów i gwiazdek wyróżniających wybrane wiadomości. Przydatne są też opcje dostępne po wybraniu danego e-maila i przesunięcia w lewą stronę ekranu. Wówczas wyświetli się menu, za pomocą którego możemy wiadomość usunąć, przenieść do archiwum lub oznaczyć jako przeczytaną. Powiadomienia o wiadomościach dostarczane są w trybie push, niezależnie od konta, jakie obsługujemy za pomocą aplikacji CloudMagic.

Obok obsługi poczty elektronicznej, aplikacja Newton obsługuje też kalendarze użytkownika, pobierając dane z usługi, z którą jest synchronizowana. Wpisy można zarówno przeglądać i edytować, jak też dodawać nowe wydarzenia - wraz z lokalizacją (dane pobierane są z Map Google) i opcją zapraszania osób, które figurują w naszej książce kontaktów.

Obok logowania się do kont w wybranych usługach poczty e-mail, aplikacja pozwala też stworzyć konto w usłudze CloudMagic. Ten krok sprawi, że ustawienia aplikacji zostaną odtworzone na każdym urządzeniu, na którym używać będziemy programu i zalogujemy się do niego kontem CloudMagic. W aplikacji znajdziemy też możliwość ograniczenia dostępu do poczty za pomocą hasła, a także wsparcie dla urządzeń z systemem Android Wear. Program można też zintegrować z popularnymi usługami, jak Pocket, Wunderlist lub Evernote, zapisując w nich wybrane treści z e-maili, a także dodawać załączniki np. z Dysku Google.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!