r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nie podoba Ci się Windows 10? Napisz o tym – Feedback Hub już jest w Windows Store

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Aplikacja Centrum opinii (w angielskiej wersji Feedback Hub) jest już dostępna dla wszystkich użytkowników Windowsa 10 na PC-tach i telefonach. Wcześniej mogli z niej korzystać jedynie zapisani do programu Windows Insider, którym została udostępniona pod koniec marca, jako zamiennik programu Insider Hub.

Udostępnienie aplikacji wszystkim chętnym użytkownikom znacząco poszerza grono osób, z których opinii mogą czerpać twórcy systemu. Jako że członkostwo w programie Windows Insider nie każdemu odpowiada, prawdopodobnie wielu użytkowników rezygnowało z udziału. Teraz będą mogli skorzystać z możliwości komunikacji z innymi użytkownikami i Microsoftem bez ryzyka płynącego z korzystania z niestabilnych, niedokończonych kompilacji.

Aplikacja umożliwia przesyłanie opinii bez ograniczeń regionalnych. Użytkownicy mają także możliwość popierania i komentowania opinii innych. Poza komunikacją aplikacja umożliwia realizowanie wyzwań i przesyłanie opinii dotyczących środowiska, a także zdobywanie odznak.

r   e   k   l   a   m   a

Oczywiście część treści dostępnych w Centrum opinii pozostanie dostępna jedynie dla członków programu Windows Insider.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.