r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa wersja Outlook Hotmail Connector

Strona główna Aktualności

Microsoft udostępnił najnowszą wersję narzędzia Outlook Hotmail Connector 14. To bezpłatny dodatek przeznaczony dla klienta poczty Office Outlook.

Outlook Hotmail Connector (wcześniej Outlook Connector) umożliwia dostęp do skrzynki pocztowej, a także synchronizację danych w usłudze Windows Live Hotmail i Office Live Mail. Dodatkowo, jeśli korzystamy z płatnej subskrypcji pocztowej Premium, w Outlooku można używać też kalendarz, zadania i notatki przechowywane w Hotmailu. Po instalacji dodatku Windows Live Hotmail lub Office Live Mail staje się nowym kontem e-mail, zaś dane z usługi hostowanej przechowywane są w oddzielnym pliku.

Outlook Hotmail Connector 14 obsługuje Outlooka 2003, 2007, a także 2010. Wprowadzono szereg zmian takich jak dodatkowe ustawienia w filtrze niechcianej poczty, integrację wysyłania i otrzymywania e-maili, a także statusu połączenia. Można również synchronizować projekty między Outlook Drafts i folderem Hotmail Drafts. Kolejna zmiana w Connectorze to możliwość stosowania tych samych reguł w Hotmail i Outlooku dla dodatkowych kont pocztowych. Microsoft informuje, że podczas automatycznej aktualizacji dodatku z wersji 12.1 do 14 mogą wystąpić problemy. Dlatego też zalecana jest ręczna instalacja najnowszego Connectora.

r   e   k   l   a   m   a

Outlook Hotmail Connector 14 dostępny jest w naszym vortalu. Można go pobrać z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Dodatki do klientów poczty e-mail.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.