Nowe Gadu-Gadu z wideorozmowami

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś ukazała się kolejna wersja Nowego Gadu-Gadu. Jest to o tyle przełomowe wydanie, że wśród nowości znalazły się długo oczekiwane rozmowy wideo. Gadu Gadu nie boi się magii liczb, mimo oficjalnej publikacji 13 lipca wydanie ma być szczęśliwe :-)

Technologia rozmów wideo została przygotowana w oparciu o rozwiązania firmy Global IP Solutions. Aby prowadzić rozmowy wideo w Nowym GG, wystarczy podłączyć kamerkę internetową. GG poinformuje użytkownika, czy rozmówca posiada kamerę i czy można z nim porozmawiać wideo - na liście kontaktów pojawi się wówczas obok kontaktu niebieska ikonka kamery.

Zmiany w Nowym Gadu Gadu 8.0.0.9103 nie kończą się jednak na rozszerzeniu o możliwość prowadzenia konwersacji wideo. Nowa wersja żegna się z Internet Explorerem - zastąpiono go silnikiem WebKit, co ma przyspieszyć działanie komunikatora. Usprawniono również funkcjonalność archiwum rozmów w GG. Użytkownik może szybciej sprawdzić z kim ostatnio rozmawiał przez komunikator dzięki nowej wyszukiwarce. Poza wspomnianymi zmianami pojawiło się również wiele pomniejszych poprawek, usunięto również kilka błędów.

Najnowszą wersję Gadu-Gadu pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu