r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowe wersje programów Marka Russinovicha

Strona główna Aktualności

O autorze

Narzędzi Sysinternals nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Na firmowym blogu właśnie ogłoszono nowe wersje niezastąpionych Process Explorera, Autoruns i Sigchecka.

Po raz pierwszy zaprezentowano także narzędzie o nazwie ShellRunas, które pomaga uruchamiać programy z poziomu dowolnego użytkownika za pomocą menu kontekstowego. W Process Explorerze (update do wersji 11.10) wprowadzono m.in. lepszą obsługę Visty i raportowanie obiektów COM uruchamianych wewnątrz procesów Dllhost. Autoruns (update do wersji 9.13) jest już wolny od błędów, które powodowały zamrożenie programu podczas przeglądania właściwości ikon z plików DLL. Dodatkowo można pobrać Sigchecka w wersji 1.52, który pomoże znaleźć dane identyfikacyjne w uszkodzonych plikach graficznych.

Wszystkie te aplikacji umieszczone są w pakiecie Sysinternals Suite Build 2008-02-26 dostępnym do pobrania z naszego działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia administracyjne i internetowe

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.