Intel zaktualizował sterowniki Wi-Fi i Bluetooth. Nowe wersje rozwiązują istotne błędy

Intel zaktualizował sterowniki Wi‑Fi i Bluetooth. Nowe wersje rozwiązują istotne błędy

Intel oferuje nowe sterowniki Wi-Fi i Bluetooth, fot. Getty Images
Intel oferuje nowe sterowniki Wi-Fi i Bluetooth, fot. Getty Images
Oskar Ziomek
27.05.2020 18:00

Użytkownicy układów Wi-Fi i Bluetooth firmy Intel mogą już od kilku dni pobierać zaktualizowane sterowniki, które rozwiązują szereg istotnych błędów, w tym krytyczne usterki skutkujące niebieskimi ekranami śmierci. Warto się nimi zainteresować szczególnie w obliczu zbliżającej się aktualizacji Windows 10, by po jej instalacji wyeliminować hipotetyczne źródła jakichkolwiek błędów.

Jak czytamy w dzienniku zmian, nowe sterowniki Wi-Fi wyeliminowały szereg kluczowych błędów. W tym między innymi problemy: z łączeniem się mobilnych urządzeń z pasmem 5 GHz w przypadku obsługi Wi-Fi 6, pustą listą dostępnych sieci po wybudzeniu urządzenia z trybu uśpienia, z dźwiękiem podczas strumieniowania filmów z sieci czy wspomniane BSOD-y związane z niepoprawnym funkcjonowaniem sterownika sieci bezprzewodowej.

  • Odpowiednie numery wersji dla układów Bluetooth, źródło: Intel.
  • Odpowiednie numery wersji dla układów Wi-Fi, źródło: Intel.
[1/2] Odpowiednie numery wersji dla układów Bluetooth, źródło: Intel.

W przypadku sterowników Bluetooth, Intel rozwiązał inne, nie mniej ważne kwestie. Wyeliminowano między innymi usterkę związaną z rozłączaniem Bluetooth w przypadku, gdy wybrane urządzenie było sparowane przez bardzo długi czas oraz problem przerywania dźwięku podczas korzystania z bezprzewodowych słuchawek w niektórych sytuacjach.

Opisywane sterowniki w najpopularniejszych wersjach można znaleźć w naszym katalogu oprogramowania. Dostępne do pobrania są: • Sterowniki Wi-Fi: Windows 10 Wi-Fi Drivers for Intel Wireless Adapters, • Sterowniki Bluetooth: Intel Wireless Bluetooth for Windows 10.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)