r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy Skype na premierę Windows 8

Strona główna Aktualności

Nowa wersja Skype, przygotowana specjalnie pod kafelkowy interfejs Modern, pojawi się 26 października, a więc w dniu premiery Windowsa 8 na rynku. Twórcy komunikatora dokładają wszelkich starań, aby stał się on jeszcze lepszy i pięknie integrował z nowym środowiskiem pracy. Wszystkie najważniejsze funkcje mają być zawsze pod ręką, ale przede wszystkim będziemy stale dostępni dla innych — przy znikomym wpływie na wydajność systemu.

Skype przechodzi z dotychczasowego bazowania na P2P na platformę Microsoft Messenger. Niesie to ze sobą wiele korzyści, w tym między innymi wybudzanie komunikatora „uśpionego” w tle, kiedy jest potrzebny — przykładowo, gdy ktoś do nas dzwoni. Naturalnie dostępne jest łączenie kont Microsoft i Skype, nie wspominając o funkcjach takich jak przypinanie rozmowy obok innego aktywnego okna czy ustawianie sobie kontaktów „pod ręką”.

r   e   k   l   a   m   a

Z ciekawostek na przyszłość to jeszcze tej jesieni dostaniemy opcję nagrania krótkiego materiału wideo i posłania go komuś. Najważniejsze nowinki z „dużej” wersji powinny pojawić się wkrótce w edycjach przenośnych produktu (aczkolwiek z uwagi na ograniczenia platform nie wszystkie), w tym tych dla iOS, jak też Androida.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.