Noxious

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Noxious to ciekawy TPS, którego akcja osadzona została na odległej od Ziemi, dryfującej gdzieś po dalekich zakątkach kosmosu, platformie badawczej.

Można pokusić się o stwierdzenie, że do stworzenia projektu autorów w głównej mierze zainspirował słynny horror science fiction "Obcy". Świadczy o tym chociażby fabuła jak i cała oprawa gry.

Wcielamy się w rolę jednego z pracowników laboratorium, który wracając z lunchu zastaje w głównym pomieszczeniu przeraźliwy widok. Okazuje się, że podczas jego nieobecności coś w pracowni poszło nie tak. Eksperyment, nad którym pracowała grupa naukowców wymknął się z pod kontroli. Skutkiem tych wydarzeń jest rozprzestrzenienie się po całej stacji krwiożerczych, laboratoryjnych obiektów badawczych żywiących się rozpuszczoną w powietrzu trucizną.

Zakładając bojowy kombinezon i nabijając broń specjalną plazmą ruszamy z misją ratowania kosmicznego laboratorium. Na swej drodze napotykamy monstrualnych rozmiarów gąsienice, szerszenie oraz szereg innych stworów czyhających na nasze życie.

Rozgrywka odbywa się w trybie singleplayer jednocześnie nie oferując jakichś wymyślnych możliwości konfiguracyjnych. Po prostu instalujemy, włączamy opcję pełnego ekranu i niczym Sigourney Weaver w roli Ellen Ripley w "Obcym"stajemy oko w oko ze zwyrodniałymi, kosmicznymi mutantami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #9 02.02.2013 00:09

Bardzo mi przykro, ale niestety w to cudo nie da się grać. Wyskakują błędy - nie można utworzyć tekstur a później komunikat 'dump file created' i po zawodach... Ktoś chyba bubla wypuścił albo ja nie umiem poprawnie tej gry zainstalować.
A może mam za stary system (Win XP)?

  #8 01.02.2013 01:51

Bardzo mi przykro ale w tą grę nie da się grać. Po uruchomieniu wywala okienka z komunikatami o błędach - nie może znaleźć tekstur czy jakoś tak. No i na końcu komunikat 'dump file created'. Szanowna redakcjo, mam prośbę - testujcie gry zanim je wrzucicie. Szkoda czasu na ściąganie badziewia.

  #7 19.02.2012 17:45

Xefer -> Zainstaluj inne sterowniki do karty graczinej, albo zmień kartę.

  #6 19.02.2012 00:36

Gra była by soc warta, gdyby działała, na ekranie nic nie widac oprócz zielonego tła, i skrawków postaci.

  #5 18.02.2012 13:32

a jakie wymagania?

  #4 18.02.2012 10:49

Nieźle się prezentuje ;)

  #3 18.02.2012 07:34

Nie odpal wyskakuje komunikat Dump file created i wywala do Windowsa

  #2 17.02.2012 22:14

Zaraz,zaraz, ale ta gra mi wygląda na TPS nie na FPS.
No chyba że można przełączać się między widokami.
W każdym bądź razie zapowiada się dość ciekawie.

Sztosman   4 #1 17.02.2012 18:12

coś ala Dead Space;)