r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nude 1.9

Strona główna iOS Bezpieczeństwo Ochrona prywatności

Nude to aplikacja automatycznie znajdująca nagie zdjęcia w pamięci iPhone'a i zabezpieczająca je przed niepożądanymi oczami.

Aplikacja pozwala dodać zdjęcia do skrytki ręcznie, ale na systemie iOS 11 może też wykorzystywać sztuczną inteligencję, by poznawać nagość automatycznie. W tym przypadku zdjęcia z galerii zostaną automatycznie dodane do wirtualnego sejfu. Na starszych wersjach systemu używane jest rozpoznawanie obrazu Amazonu.

Nude jest zabezpieczona PIN-em. Przy próbie odblokowania można zrobić zdjęcie, które będzie służyć jako dowód, że ktoś próbował dostać się do schowka z pikantną zawartością.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja Nude dzięki AI zabezpieczy nagie fotki użytkownika iPhone’a

33
23.10.2017  •  Mateusz Budzeń

Sztuczną inteligencję wykorzystujemy m.in. do rozpoznawania obiektów na zdjęciach. Odpowiednie algorytmy w chociażby Zdjęciach Google umożliwiają automatycznie i całkiem skuteczne przydzielenie zdjęć do konkretnych kategorii. Z kolei twórcy aplikacji Nude na iOS-a użyli sztucznej inteligencji do rozpoznawania nagich zdjęć, wszystko to by chronić prywatność. Algorytmy mające wykryć nagie zdjęcia na Facebooku czy Instagramie, uniemożliwiają wrzucanie takich fotek. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by takie zdjęcia trzymać w pamięci smartfona i dzielić się nimi prywatnie, choćby za pomocą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.