r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Obraz dysku z ewaluacyjną Vistą Enterprise do pobrania

Strona główna Aktualności

Nie ma jeszcze zapowiadanej jakiś czas temu wersji ewaluacyjnej Windows Vista, ale Microsoft udostępnił na tę chwilę coś pośredniego - obraz dysku maszyny wirtualnej z już zainstalowaną angielską ewaluacyjną wersją systemu Windows Vista Enterprise. Opublikowany do pobrania obraz znajduje się w formacie VHD, który można podpiąć pod Virtual PC 2007 lub Virtual Server 2005 - oba darmowe. Plus tej sytuacji jest taki, że nie trzeba tracić czasu na instalację systemu, minus - że nie można zainstalować go tradycyjnie, a tylko wirtualnie. Microsoft nie podaje żadnych informacji na temat kluczy, można więc przypuszczać, że istnieje standardowe 30-dniowe ograniczenie.

Przed pobraniem obrazu warto sprawdzić, czy komputer spełnia wymagania sprzętowe niezbędne do uruchomienia wirtualnej maszyny - przede wszystkim dużo pamięci RAM, minimum 1 GB (im więcej będzie można przypisać maszynie wirtualnej, tym lepiej). Po drugie należy przeznaczyć ok. 10 GB przestrzeni dyskowej. Sam plik do pobrania (oczywiście skompresowany) zajmuje ok. 1,6 GB i należy go pobrać w trzech częściach.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.