r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Office 2011 for Mac - pierwsze wrażenia

Strona główna Aktualności

Kilka dni temu miała miejsce światowa premiera pakietu Office 2011 for Mac. Za kilka dni pakiet w pełni spolonizowany trafi do sprzedaży w Polsce, ale my już dzisiaj przyglądamy się polskiej wersji Office dla użytkowników komputerów Apple.

Na temat pakietu Office 2011 for Mac informowaliśmy wielokrotnie na łamach vortalu, donosząc o zmianach w wyglądzie czy nowych funkcjach. Niewątpliwie jedną z najważniejszych zmian jest zastąpienie Entourage przez jego pierwowzór — pełny program Outlook.

Teraz czas jednak na nieco bardziej subiektywne spojrzenie na sprawę oczami osoby, która z Makami ma do czynienia na co dzień. Anna Rymsza (Xyrcon) testowała przez kilka dni polską wersję Office 2011 for Mac, czego efektem jest artykuł Office 2011 for Mac — pierwsze wrażenia zawierający dokładny, ilustrowany licznymi screenami przegląd pakietu. Czy wiele zmieniło się od czasów Office 2008? Warto sprawdzić — zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a

Jednocześnie przypominamy, że użytkownicy, którzy nabyli starszą wersję Office 2008 for Mac pomiędzy 1 sierpnia a 30 listopada 2010 roku mają prawo do bezpłatnego uaktualnienia do najnowszej wersji 2011. Więcej informacji można znaleźć na stronie programu Gwarancja Technologii.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.