Offline Explorer Pro Offline Explorer Pro 8.1 build 4892

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Offline Explorer Pro jest potężnym narzędziem, służącym do zapisywania całych stron internetowych na lokalnym dysku twardym. Umożliwia ono pobieranie zarówno statycznych, jak również dynamicznych treści witryn z zachowaniem ich struktury, obsługując przy tym protokoły HTTP, FTP, MMS, RTSP i inne.

Jednym z największych atutów programu jest jego bogata funkcjonalność, pozwalająca nie tyle na pobieranie prostych stron HTML, ale także tych znacznie bardziej rozbudowanych, które stworzone zostały m.in. w PHP, ASP, JSP oraz których treść zawierać może różnego rodzaju skrypty JS, aplety, animacje i elementy Flash itp. Obsługa narzędzia wbrew pozorom jest bardzo prosta, dodatkowo oferuje ono kilka kreatorów, które przeprowadzą użytkownika krok po kroku przez cały proces pobierania strony.

Offline Explorer Pro daje możliwość wskazania ilości poziomów, które uwzględniane będą podczas pobierania witryny. Ponadto użytkownik wykluczać może z pobierania różnego rodzaju elementy osadzane na stronach, tj. grafikę, wideo, dźwięki i archiwa (ZIP, RAR itp.). Nie zabrakło również filtrów URL oraz filtrów zawartości, funkcji limitów pobierania, analizy składniowej, ale również deklarowania loginów i haseł, które wykorzystane zostaną do pobierania treści z zabezpieczonych stron. Co istotne, program umożliwia ponadto zapisywanie strumieni audio i wideo udostępnianych za pośrednictwem Internetu.

W skład narzędzia wchodzi również przeglądarka, umożliwiająca przeglądanie w trybie offline wszystkich pobranych wcześniej stron WWW. Z kolei funkcja menadżera harmonogramu daje nam możliwość pobierania stron w ustalonych terminach, a także zadba o aktualność treści we wcześniej zapisanych projektach.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni oraz pobranie maksymalnie 2000 plików w ramach jednego projektu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!