Offline Explorer Pro 7.6

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Offline Explorer Pro jest potężnym narzędziem, służącym do zapisywania całych stron internetowych na lokalnym dysku twardym. Umożliwia ono pobieranie zarówno statycznych, jak również dynamicznych treści witryn z zachowaniem ich struktury, obsługując przy tym protokoły HTTP, FTP, MMS, RTSP i inne.

Jednym z największych atutów programu jest jego bogata funkcjonalność, pozwalająca nie tyle na pobieranie prostych stron HTML, ale także tych znacznie bardziej rozbudowanych, które stworzone zostały m.in. w PHP, ASP, JSP oraz których treść zawierać może różnego rodzaju skrypty JS, aplety, animacje i elementy Flash itp. Obsługa narzędzia wbrew pozorom jest bardzo prosta, dodatkowo oferuje ono kilka kreatorów, które przeprowadzą użytkownika krok po kroku przez cały proces pobierania strony.

Offline Explorer Pro daje możliwość wskazania ilości poziomów, które uwzględniane będą podczas pobierania witryny. Ponadto użytkownik wykluczać może z pobierania różnego rodzaju elementy osadzane na stronach, tj. grafikę, wideo, dźwięki i archiwa (ZIP, RAR itp.). Nie zabrakło również filtrów URL oraz filtrów zawartości, funkcji limitów pobierania, analizy składniowej, ale również deklarowania loginów i haseł, które wykorzystane zostaną do pobierania treści z zabezpieczonych stron. Co istotne, program umożliwia ponadto zapisywanie strumieni audio i wideo udostępnianych za pośrednictwem Internetu.

W skład narzędzia wchodzi również przeglądarka, umożliwiająca przeglądanie w trybie offline wszystkich pobranych wcześniej stron WWW. Z kolei funkcja menadżera harmonogramu daje nam możliwość pobierania stron w ustalonych terminach, a także zadba o aktualność treści we wcześniej zapisanych projektach.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni oraz pobranie maksymalnie 2000 plików w ramach jednego projektu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #11 26.11.2016 17:26

Niestety nie ze wszystkimi stronami sobie chyba radzi

  #10 12.09.2016 09:52

Ten program jest wspaniały ksreuje nim ksiązki do szkoły naprawde działa i walićw dupe tych haterów

  #9 12.09.2016 09:48

kurde , nigdy nie widzialem lepszego programu do zapisywania stron www
SUPER PROGRAM !111!!!1!

mly   9 #8 06.03.2016 13:05

Takie programy to historia. Obecnie nie widzę potrzeby posiadania takiego programu.

  #7 04.03.2016 13:21

Udowodniłem wielokrotnie autorowi, że na mnóstwo stronach opartych na ASP nie działa, a podobno się zachwala, że "powinno działać" Wprowadził dwie poprawki, ale znów na wielu innych nie działa, nie chce mi się codziennie pisać i czekać na kolejne i kolejne i kolejne i kolejne i kolejne poprawki, albo coś naprawdę działa z ASP, AJAX itd. albo nie wprowadzać ludzi w błąd.

Ostatni Mohikanin   29 #6 18.04.2015 21:23

W dzisiejszych czasach jedyne zastosowanie widzę w przypadku archiwizacji kilkuzakładkowych witryn lub tzw. stron-wizytówek.

msnet   23 #5 08.12.2014 14:01

Program bywa przydatny, na przykład jeśli chce się szybko skopiować z jakiejś witryny dużą ilość plików danego rodzaju (na przykład zdjęć). Jeśli chodzi o kod PHP, to oczywiście, że program nie pobierze nam plików źródłowych, a jedynie efekty działania kodu, czyli to, co dostaje przeglądarka internetowa.

Autor edytował komentarz.
  #4 15.09.2013 20:09

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Ten program jest bardzo przydatny przy archiwizowaniu treści witryn. Mając bardzo rozbudowany portal i dokonując migracji do innego systemu najczęściej strona zaczyna żyć od początku, pozbywasz się części treści, aby odciążyć bazę danych. Jeżeli masz backup, to z jego zawartością możesz zapoznać się dopiero po odtworzeniu środowiska w którym pracuje serwis: serwer + baza + konfiguracja. Tymczasem to co zaciągniesz za pomocą tego programu możesz nagrać na płytkę i mieć dla pokoleń. Po testach uważam, że program jest wart swojej ceny, a przy tym ma banalnie prosty interfejs.

W Archive.org nie znajdziesz wszystkich obrazków czy załączników, a ten program zapisze Ci witrynę 1:1.

  #3 25.06.2013 17:57

Tego typu programy miały zastosowanie kilkanaście lat temu, kiedy połączenie z Internetem miało miejsce za pomocą modemu i ściągało się ciekawe strony (bardzo wówczas mało rozbudowane) na dysk i spokojnie przeglądało nie płacąc "tepsie" za impulsy. Dzisiaj przy stałych łączach i stronach sięgających setki MB objętości, a przede wszystkim generowanych dynamicznie naprawdę ciężko znaleźć zastosowanie dla tego programu, który w dodatku jest płatny...

djzon   5 #2 22.05.2013 17:58

Nie mogę zainstalować. "Pliki znikają" Co robić?

R@z0r   5 #1 17.09.2012 08:45

"pobieranie zarówno statycznych, jak również dynamicznych treści witryn" oraz "także tych znacznie bardziej rozbudowanych, które stworzone zostały m.in. w PHP, ASP, JSP"
Nie wiem co autor miał na myśli ale wynika z tego, że program umożliwia pobranie kodu PHP co jest nie możliwe na podstawie wysłanych do przeglądarki sparsowanch już danych.