r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Offline Explorer Pro 7.5.0.4609

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Offline Explorer Pro jest potężnym narzędziem, służącym do zapisywania całych stron internetowych na lokalnym dysku twardym. Umożliwia ono pobieranie zarówno statycznych, jak również dynamicznych treści witryn z zachowaniem ich struktury, obsługując przy tym protokoły HTTP, FTP, MMS, RTSP i inne.

Jednym z największych atutów programu jest jego bogata funkcjonalność, pozwalająca nie tyle na pobieranie prostych stron HTML, ale także tych znacznie bardziej rozbudowanych, które stworzone zostały m.in. w PHP, ASP, JSP oraz których treść zawierać może różnego rodzaju skrypty JS, aplety, animacje i elementy Flash itp. Obsługa narzędzia wbrew pozorom jest bardzo prosta, dodatkowo oferuje ono kilka kreatorów, które przeprowadzą użytkownika krok po kroku przez cały proces pobierania strony.

r   e   k   l   a   m   a

Offline Explorer Pro daje możliwość wskazania ilości poziomów, które uwzględniane będą podczas pobierania witryny. Ponadto użytkownik wykluczać może z pobierania różnego rodzaju elementy osadzane na stronach, tj. grafikę, wideo, dźwięki i archiwa (ZIP, RAR itp.). Nie zabrakło również filtrów URL oraz filtrów zawartości, funkcji limitów pobierania, analizy składniowej, ale również deklarowania loginów i haseł, które wykorzystane zostaną do pobierania treści z zabezpieczonych stron. Co istotne, program umożliwia ponadto zapisywanie strumieni audio i wideo udostępnianych za pośrednictwem Internetu.

W skład narzędzia wchodzi również przeglądarka, umożliwiająca przeglądanie w trybie offline wszystkich pobranych wcześniej stron WWW. Z kolei funkcja menadżera harmonogramu daje nam możliwość pobierania stron w ustalonych terminach, a także zadba o aktualność treści we wcześniej zapisanych projektach.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni oraz pobranie maksymalnie 2000 plików w ramach jednego projektu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #11 26.11.2016 17:26

Niestety nie ze wszystkimi stronami sobie chyba radzi

  #10 12.09.2016 09:52

Ten program jest wspaniały ksreuje nim ksiązki do szkoły naprawde działa i walićw dupe tych haterów

  #9 12.09.2016 09:48

kurde , nigdy nie widzialem lepszego programu do zapisywania stron www
SUPER PROGRAM !111!!!1!

mly   9 #8 06.03.2016 13:05

Takie programy to historia. Obecnie nie widzę potrzeby posiadania takiego programu.

  #7 04.03.2016 13:21

Udowodniłem wielokrotnie autorowi, że na mnóstwo stronach opartych na ASP nie działa, a podobno się zachwala, że "powinno działać" Wprowadził dwie poprawki, ale znów na wielu innych nie działa, nie chce mi się codziennie pisać i czekać na kolejne i kolejne i kolejne i kolejne i kolejne poprawki, albo coś naprawdę działa z ASP, AJAX itd. albo nie wprowadzać ludzi w błąd.

Ostatni Mohikanin   29 #6 18.04.2015 21:23

W dzisiejszych czasach jedyne zastosowanie widzę w przypadku archiwizacji kilkuzakładkowych witryn lub tzw. stron-wizytówek.

msnet   23 #5 08.12.2014 14:01

Program bywa przydatny, na przykład jeśli chce się szybko skopiować z jakiejś witryny dużą ilość plików danego rodzaju (na przykład zdjęć). Jeśli chodzi o kod PHP, to oczywiście, że program nie pobierze nam plików źródłowych, a jedynie efekty działania kodu, czyli to, co dostaje przeglądarka internetowa.

Autor edytował komentarz.
  #4 15.09.2013 20:09

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Ten program jest bardzo przydatny przy archiwizowaniu treści witryn. Mając bardzo rozbudowany portal i dokonując migracji do innego systemu najczęściej strona zaczyna żyć od początku, pozbywasz się części treści, aby odciążyć bazę danych. Jeżeli masz backup, to z jego zawartością możesz zapoznać się dopiero po odtworzeniu środowiska w którym pracuje serwis: serwer + baza + konfiguracja. Tymczasem to co zaciągniesz za pomocą tego programu możesz nagrać na płytkę i mieć dla pokoleń. Po testach uważam, że program jest wart swojej ceny, a przy tym ma banalnie prosty interfejs.

W Archive.org nie znajdziesz wszystkich obrazków czy załączników, a ten program zapisze Ci witrynę 1:1.

  #3 25.06.2013 17:57

Tego typu programy miały zastosowanie kilkanaście lat temu, kiedy połączenie z Internetem miało miejsce za pomocą modemu i ściągało się ciekawe strony (bardzo wówczas mało rozbudowane) na dysk i spokojnie przeglądało nie płacąc "tepsie" za impulsy. Dzisiaj przy stałych łączach i stronach sięgających setki MB objętości, a przede wszystkim generowanych dynamicznie naprawdę ciężko znaleźć zastosowanie dla tego programu, który w dodatku jest płatny...

djzon   5 #2 22.05.2013 17:58

Nie mogę zainstalować. "Pliki znikają" Co robić?

R@z0r   5 #1 17.09.2012 08:45

"pobieranie zarówno statycznych, jak również dynamicznych treści witryn" oraz "także tych znacznie bardziej rozbudowanych, które stworzone zostały m.in. w PHP, ASP, JSP"
Nie wiem co autor miał na myśli ale wynika z tego, że program umożliwia pobranie kodu PHP co jest nie możliwe na podstawie wysłanych do przeglądarki sparsowanch już danych.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.