Oficjalna prezentacja Macromedia Studio 8

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak poinformowała nas firma Wimal - autoryzowany dystrybutor oprogramowania Macromedia w Polsce, 13 września, w Warszawie będzie miała miejsce oficjalna prezentacja Studio 8 - najnowszej wersji sztandarowego pakietu oprogramowania firmy Macromedia, o którego premierze niedawno pisaliśmy. Impreza odbędzie się w kinie Silver Screen (sala nr 1) przy ul. Puławskiej 17.

Prezentację, która zapewne zainteresuje wielu entuzjastów Flash'a i innych programów pakietu poprowadzi Steve Burnard z Macromedia (zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne). Podczas prezentacji zostanie zaprezentowana m.in. platforma Macromedia Flash wraz z omówieniem planów i strategii rozwoju tego produktu, planowany jest także pokaz na żywo najnowszych wersji oprogramowania Dreamweaver, Flash Professional, Fireworks, Contribute oraz FlashPaper.

Organizatorzy zapraszają osoby już pracujące z programami firmy Macromedia, mające doświadczenie jako graficy i projektanci stron WWW, twórców projektów i aplikacji internetowych, ale także osoby nie posiadające takiego doświadczenia, a interesujące programami firmy Macromedia i nowoczesnymi technologiami internetowymi.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zainteresowane osoby proszone są o szybką rejestrację na specjalnie przygotowanej stronie informacyjnej. Zgłoszenia będą przyjmowane do 9 września lub wyczerpania się puli miejsc.

© dobreprogramy
s