r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ogólnopolski egzamin próbny dla uczniów szkół ekonomicznych

Strona główna Aktualności

W dzisiejszym wydaniu Gazety Prawnej opublikowano przykładowe zadania egzaminacyjne dla zawodu technik ekonomista, dotyczące m.in. oprogramowania InsERT GT. Jutro - 29 kwietnia na łamach gazety ukaże się lista poprawnych rozwiązań.

Przykładowe zadania są skierowane przede wszystkim do uczniów przygotowujących się do egzaminu końcowego z zawodu technik ekonomista. Przyszłym i obecnym księgowym mogą jednak posłużyć jako forma sprawdzenia swoich umiejętności. Inicjatorami akcji są Gazeta Prawna i Insert - producenta oprogramowania InsERT GT, które za sprawą decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej z 2007 roku, jest podstawą nauczania i egzaminów w szkołach o profilu ekonomicznym w całej Polsce.

InsERT to jeden z największych producentów oprogramowania dla małych i średnich firm. W skład linii InsERT wchodzą program handlowo-magazynowey Subiekt GT, programy finansowo-księgowe Rachmistrz GT i Rewizor GT oraz program kadrowo-płacowy Gratyfikant GT.

Wersje testowe, które są niezbędne w przygotowaniach rozwiązywania ww. zadań i zasadniczego egzaminu, można pobrać w naszym dziale Programy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.