OmniGraffle 2 OmniGraffle 2 2.9

Strona główna iOS Biuro i firma Inne programy biurowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

OmniGraffle 2 to aplikacja służąca do tworzenia rozmaitych grafik: wykresów, diagramów, elementów layoutu strony internetowej i tym podobnych.

Zaletą programu OmniGraffle2 jest jego wszechstronność. Możliwości oferowane przez aplikację mogą się przydać np. w pracy project managerów, projektantów stron internetowych i przedstawicieli zawodów, którzy potrzebują narzędzia do graficznego obrazowania realizowanego projektu i jego kolejnych etapów.

Program umożliwia rysowanie, dodawanie obiektów, kształtów i notatek tekstowych. Ułatwieniem jest obsługa mechanizmu "drag and drop", co pozwala łatwo przenosić na ekranie wirtualne kształty oraz obiekty. Aplikacja pozwala też dodawać do widocznych w projekcie kształtów np. cienie lub wypełnienia, a także wpisywać tekst w dany obiekt. Użytkownik może też personalizować wygląd tła w tworzonym projekcie, a także dostosować do własnych oczekiwań paletę kolorów (program wspiera HSB i RGB).

Materiały przygotowane w aplikacji można zapisać w formacie PDF i przesłać np. e-mailem lub do dysków chmurowych. Ponadto, program pozwala skorzystać z synchronizacji za pomocą usługi OmniPresence. To pozwoli uzyskać dostęp do stworzonych plików także na innych urządzeniach, np. na iPadzie lub Macbooku.

Program jest dostępny jedynie w wersji komercyjnej, a jego cena wynosi ok. 50 dolarów. Skorzystamy z niego zarówno na iPadzie, jak też na iPhone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!