reklama

OmniPage Professional 18.0

Strona główna Windows Biuro Rozpoznawanie tekstów OCR
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

OmniPage Professional to rozbudowane oprogramowanie zapewniające precyzyjną konwersję różnych rodzajów dokumentów, formularzy i innych plików zapisanych w formacie PDF. Aplikacja posiada również zaawansowany mechanizm do rozpoznawania pisma OCR, a także funkcję do automatycznego redagowania i wyróżniania tekstu.

Aplikacja została również wyposażona w technologię Nuance Cloud Connector, za pomocą której możemy się zintegrować z systemem Windows, co pozwoli na bezpośredni dostęp do usług działających w chmurze, takich jak: Windows Live SkyDrive, Box.net, Evernote czy DropBox. OmniPage Professional skutecznie rozpoznaje różne rodzaje pism, podczas konwersji dokumentów i archiwizowania ważnych formularzy biznesowych.

Program obsługuje wszystkie popularne aplikacje biurowe, w tym między innymi oprogramowanie firmy Corel czy pakiet Microsoft Office (Word, Excel i PowerPoint). Umożliwia przetwarzanie wsadowe, czyli rozpoznawanie i konwertowanie kilku dokumentów w tym samym czasie. Dotyczy to również plików tekstowych wysyłanych w postaci załącznika drogą elektroniczną.

Warto dodać, że przekonwertowane dokumenty pozostają w oryginalnym formacie. Zawierają wszystkie elementy graficzne, kolumny oraz tabele. Oprogramowanie pozwala na szybkie przechwytywanie dokumentów przy użyciu różnych urządzeń przenośnych (aparaty cyfrowe), a także umożliwia eksportowanie plików PDF i innych papierowych formularzy do bazy danych lub arkusza kalkulacyjnego.

Uwaga!

  • Program OmniPage Professional pozwala na 15 dni darmowego testowania.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama

Komentarze

0 nowych
showthepath   1 #11 07.06.2018 22:43

Polecam narzędzie OCR https://www.showthepath.com/ posiada wsparcie dla wielu dokumentów (office, open office, pdf, skany), rozpoznaje 44 języki.

  #10 10.03.2018 15:58

Porównałem program z ABBYY w wersji 14 na kiepskiej jakości zdjęciach... OmniPage radzi sobie nieporównywalnie lepiej.
To, co ABBYY uznał za szlaczki, OmniPage rozpoznał z dokładnością ponad 90%. Skoto ABBYY wypada najlepiej w testach, moim zdaniem ten program uznać można za jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy na rynku.

  #9 10.03.2018 09:41

Całkiem nieźle sobie radzi, gdy zdjęcia są dobrze wykonane i proste. Niestety zaczyna mieć poważne problemy przy krzywych, albo mniej wyraźnych zdjęciach, tudzież jakichkolwiek nierównościach w tekście (np. łuk książki itd.) - w takich przypadkach po prostu lepiej przepisać tekst - będzie szybciej. Słabo też wychodzi odczytywanie tekstu o słabym kontraście (na szarym tle, szary tekst itd.) Poza tym program radzi sobie dobrze zarówno z językiem polskim, jak i angielskim. Miewa jednak problemy, gdy w tekstach są oba języki (i oba są włączone w programie) - czasami źle podciąga słowa. Robi to jednak na tyle rzadko, że nie jest to zauważalna wada.

darek719   41 #8 28.10.2015 21:54

dużo zajmuje, słaby interfejs ale działa.

  #7 17.09.2014 14:27

Ściągnęłam i przy okazji zainstalował mi się jakiś safe finder, którego teraz nie mogę wywalić. Co za syf!!!

  #6 12.02.2013 13:08

Może i najlepszy ale wciąż BEZNADZIEJA ZA 400 EU. Tyle powiem.
Zgrywanie tabeli z obrazem - matko kochana... :/

  #5 03.11.2012 20:23

Moim zdaniem lepszy od ABBYY FineReader. Łatwy w użytkowaniu, bardzo dobrze rozpoznaje i jest po polsku.

  #4 29.08.2012 09:13

Zgadzam się jeśli chodzi o zlewanie klienta przez support firmy. Kupiłem u licencję na OmniPage 18 ale niestety program jest bardzo niestabilny co często prowadzi do utraty z mozołem korygowanych dokumentów (problem odtwarzalny). Na kilkukrotne zgłaszanie problemu na stronie supportu nie dostałem żadnej odpowiedzi.

  #3 15.04.2012 10:10

Kupujesz polski dostajesz angielski. Firma Nuance jest niepoważna a jeszcze bardziej ich reakcja na reklamację. Zlew kompletny.

Azazell   2 #2 14.04.2012 22:09

Tak jest w języku polskim. U mnie jest od razu w tym języku. Może zobacz w opcjach "Language".

  #1 14.04.2012 17:06

czy aby na pewno w języku polskim? wypadało by podawać sprawdzone dane...

reklama