OneDrive 9.9

Strona główna iOS Akcesoria Przechowywanie w chmurze
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji OneDrive użytkownik otrzymuje dostęp do danych zgromadzonych w chmurze Microsoftu. Może nie tylko pobierać, ale również dodawać nowe pliki, a także zarządzać starymi.

Do poprawnego działania usługi potrzebujemy konta w domenie Microsoftu. Outlook, MSN, Live, Hotmail, było tego sporo, każde z nich pozwala nam na dostęp do internetowego dysku. Obecnie użytkownicy otrzymują za darmo 7 GB na swoje pliki. Dzięki aplikacji mobilnej i skorzystaniu z opcji automatycznej synchronizacji zdjęć, pojemność zwiększa się o kolejne 3 GB.

Interfejs utrzymano w stylistyce pozostałych usług Microsoftu. Jest prosty i przejrzysty, a my mamy możliwość zmiany tego w jakiej formie będą wyświetlane pliki (listy, bądź kafelków). Poza standardowymi operacjami takimi jak wspomniane wysyłanie i pobieranie plików, OneDrive pozwala na udostępnianie i zarządzanie już udostępnionymi zasobami. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest menu umiejscowione na dole ekranu. Dzięki niemu możemy w prosty sposób przechodzi pomiędzy najważniejszymi częściami aplikacji, a są to: pliki, kopie zapasowe (w tym informacje o oczekujących zdjęciach), ostatnio uruchamiane, udostępniane dla nas oraz ustawienia.

W przypadku posiadania aplikacji Office bądź też OneNote, otwieranie plików w odpowiednim formacie zostanie z nimi powiązane. Aplikacja dostępna jest za darmo, wspiera zegarki Apple Watch.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowy OneDrive na iOS-a z udogodnieniami w udostępnianiu plików

3
30.01.2018  •  Mateusz Budzeń

Użytkownicy mobilnych urządzeń z logo nadgryzionego jabłka otrzymali aktualizację OneDrive. Microsoft w nowej wersji skupił się na dopracowaniu interfejsu, by przede wszystkim ułatwić nawigację po schowku, zarządzenia plikami i pracę na iPadzie. Nowa wersja oznacza jest jako 10.1. W odświeżonym interfejsie została wyeliminowana potrzeba przytrzymania palca na pliku, by zyskać dostęp do menu kontekstowego. Teraz wystarczy nacisnąć przycisk oznaczony wielokropkiem. Wygodniejsze stało się więc udostępnianie plików czy sprawdzenie szczegółów danego pliku. Miniaturki zostały powiększone, a pliki…

OneDrive po aktualizacji na Androidzie podobny do wersji z iOS-a

8
06.12.2017  •  Oskar Ziomek

Aplikacja OneDrivea dla Androida przeszła ostatnio metamorfozę. Najnowsza aktualizacja zmieniła wygląd na tyle, że program dużo bardziej podobny jest teraz do swojego odpowiednika dla iOS-a. Ujednolicenie interfejsów sprawiło tym samym, że na Androidzie znajdziemy tu teraz mniej typowych elementów wzornictwa Material Design, co nie wszystkim musi przypaśc do gustu. Po uruchomieniu programu nie znajdziemy tu już znanego z wielu androidowych aplikacji wysuwanego menu od lewej krawędzi. Zamiast niego, na dole pojawiła się belka z przyciskami do głównych funkcji: widoku plików, zdjęć, ostatnich,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
rakso5   12 #1 23.12.2017 02:47

Jeśli zarejestrujesz się z tego linka to na starcie dostaniesz gratis 500MB -->
https://onedrive.live.com?invref=54cffa9ff41d8234&invscr=90

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji