r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OneDrive z historią dla wszystkich rodzajów plików

Strona główna AktualnościINTERNET

Prosili, prosili i uprosili. Microsoft po raz kolejny postanowił posłuchać użytkowników OneDrive i zapowiedział wprowadzenie długo oczekiwanej zmiany. Po raz kolejny, gdyż przed miesiącem firma ogłosiła, że do usługi OneDrive wraz z Fall Creators Update trafi mechanizm Files On-Demand. Teraz ogłasza udostępnienie drugiego na liście najbardziej oczekiwanych rozwiązań. Na witrynie OneDrive UserVoice propozycję wprowadzenia historii dla wszystkich rodzajów plików poparto 5177 razy.

Dotychczas OneDrive oferował historię zmian w plikach Office'a. Wkrótce zaś możliwe będzie również cofnięcie zmian wprowadzonych w plikach PDF, CAD, plikach graficznych, wideo i wszelkich innych. Ma to olbrzymie znaczenie szczególnie tam, gdzie nad plikami pracują osoby nie korzystające z OneDrive.

Używanie nowej opcji będzie bardzo proste. Wystarczy wejść na Onedrive.com i prawym klawiszem myszy kliknąć na plik, który nas interesuje, następnie wybieramy Version History i możemy wskazać kopię, którą chcemy przejrzeć lub pobrać. Zaś po naciśnięciu Restore wybrana wersja zastąpi najnowszą.

r   e   k   l   a   m   a

Historia plików będzie przechowywana przez 30 dni. Microsoft już rozpoczął udostępnianie nowego mechanizmu i obiecuje, że jeszcze tego lata trafi on do wszystkich użytkowników OneDrive.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.