OneNote OneNote 16.0.13628.20274

Strona główna Mac Dom Organizery osobiste
Pobierz program

OneNote to darmowy program do notowania z możliwością synchronizacji z innymi urządzeniami. W notatkach można przechowywać tekst, grafiki, tabele, nagrania głosowe, formuły matematyczne, a nawet pismo odręczne.

OneNote pozwala tworzyć notatki pogrupowane w notatniki. W treści dokumentów można przechowywać nie tylko sformatowany tekst, ale także multimedia, całe dokumenty PDF i nagrane notatki głosowe, w których można dodawać zakładki. W notatkach można umieszczać także nieskomplikowane formuły matematyczne i funkcje trygonometryczne, których wpisywanie jest banalnie proste i od razu dostaniemy wynik. Bardziej zaawansowane równania można wprowadzać w OneNote na innych platformach, ale bez problemu zostaną odczytane na Makach. Co więcej, pismo odręczne jest rozpoznawane i można przeszukiwać napisane ręcznie fragmenty.

Formatowanie tekstu odbywa się przez umieszczanie w notatce kolejnych pól tekstowych. Na szczególną uwagę zasługują tu listy rzeczy do zrobienia, gdzie poza prostymi zadaniami można umieszczać także adresy, telefony, filmy do obejrzenia i wiele innych. Twórcy programu zadbali także o to, by skasowane notatki można było odzyskać i dodali kosz, w którym lądują usunięte dokumenty.

Do synchronizacji notatek niezbędne jest konto Microsoft. Dokumenty będą przechowywane w przestrzeni SkyDrive, skąd można je udostępnić innym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!