OneNote 15.33

Strona główna Mac Dom Organizery osobiste
Pobierz program

OneNote to darmowy program do notowania z możliwością synchronizacji z innymi urządzeniami. W notatkach można przechowywać tekst, grafiki, tabele, nagrania głosowe, formuły matematyczne, a nawet pismo odręczne.

OneNote pozwala tworzyć notatki pogrupowane w notatniki. W treści dokumentów można przechowywać nie tylko sformatowany tekst, ale także multimedia, całe dokumenty PDF i nagrane notatki głosowe, w których można dodawać zakładki. W notatkach można umieszczać także nieskomplikowane formuły matematyczne i funkcje trygonometryczne, których wpisywanie jest banalnie proste i od razu dostaniemy wynik. Bardziej zaawansowane równania można wprowadzać w OneNote na innych platformach, ale bez problemu zostaną odczytane na Makach. Co więcej, pismo odręczne jest rozpoznawane i można przeszukiwać napisane ręcznie fragmenty.

Formatowanie tekstu odbywa się przez umieszczanie w notatce kolejnych pól tekstowych. Na szczególną uwagę zasługują tu listy rzeczy do zrobienia, gdzie poza prostymi zadaniami można umieszczać także adresy, telefony, filmy do obejrzenia i wiele innych. Twórcy programu zadbali także o to, by skasowane notatki można było odzyskać i dodali kosz, w którym lądują usunięte dokumenty.

Do synchronizacji notatek niezbędne jest konto Microsoft. Dokumenty będą przechowywane w przestrzeni SkyDrive, skąd można je udostępnić innym użytkownikom.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z czym na wykład? Przegląd programów do notowania dla studentów (2016)

52
23.09.2016  •  Anna Rymsza

Choć nie zapewni to sukcesu, zaczynając kolejny rok akademicki warto obiecać sobie sumienne notowanie na wykładach i utrzymywanie porządku w materiałach. Rok akademicki lada chwila się rozpędzi, więc warto już zapewnić sobie odpowiednie narzędzia do organizacji pracy. Narzędzi dla studentów nie brakuje, a poniżej przedstawiam kilka ciekawych aplikacji, które warto przetestować na wykładach i zajęciach. OneNote Jeśli ktoś jednak woli rozwiązania dobrze znane, a przy tym sprawdzone i cenione także w naszej redakcji, warto sięgnąć po OneNote dla Windowsa, macOS, Androida lub iOS. Aplikacje…

Solidna aktualizacja OneNote: szybsze tworzenie notatek i więcej multimediów

26
13.11.2015  •  Michał Sokołowski

W listopadzie także aplikacje do gromadzenia notatek OneNote doczekały się solidnej aktualizacji. Do każdej z aplikacji Microsoft dodał nowe przydatne w codziennym użytkowaniu funkcje. Od teraz z łatwością wstawimy do notatek film z serwisu YouTube, Vimeo i Office Mix, a w wersji webowej z poziomu przeglądarki nagramy notatkę audio i dodamy dowolne pliki jako załącznik. Notatki dźwiękowe to dobry sposób na zapisanie ważnego wykładu albo rozmowy. Funkcję tą powinni docenić też ci, którzy uczą się akcentu w obcym języku. Z pewnością można znaleźć znacznie więcej zastosowań. Możliwość…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy