r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OneNote Importer 1.1.0.0

Strona główna Mac Biuro Inne programy biurowe

OneNote Importer to przeznaczone na OS X-a narzędzie, dzięki któremu w kilku prostych krokach można przenieść notatki z programu Evernote do OneNote.

Przeniesienie danych przebiega w kilku prostych krokach. Z początku wymagane jest zaznaczenie tego, które dane z Evernote’a mają zostać przeniesione do microsoftowego analoga. Następnie wymagane jest logowanie do konta Microsoftu (osobiste lub biznesowe).

Po tym wyświetlone zostaje powiadomienie o odwzorowaniu struktury notatników. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że Importer nie działa w przypadku Evernote'a zainstalowanego z App Store. Można natomiast w takich przypadkach wykorzystać wyeksportowany plik ENEX.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft nowym narzędziem zachęca użytkowników Evernote do migracji

9
19.08.2016  •  Maciej Olanicki

Jak można się było spodziewać po największym producencie oprogramowania, nie bacząc na to jak dla niektórych może to być zaskakujące, Microsoft kontynuuje swoją politykę rozwijania oprogramowania na systemach operacyjnych konkurencji. Najbardziej widoczne jest to w przypadku iOS-a, a w szczególności pakietu Office. Microsoft właśnie udostępnił nowość, która ma zachęcić użytkowników Jabłek do korzystania z OneNote’a. Nie chodzi jednak o mniej lub bardziej udaną kampanię marketingową, a o OneNote Importera, dzięki któremu na Makach można już bezboleśnie migrować z Evernote’a na OneNote’a…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.