r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opera Mobile 10 beta dla Windows wydana

Strona główna Aktualności

Po wydaniu wersji beta przeglądarki Opera Mobile dla Symbiana teraz ukazała się wersja dla Windows Mobile.

Najnowsza odsłona mobilnej Opery dla Windows dedykowana jest smartfonom z systemem Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1 i 6.5. Wśród wielu nowości dostępnych w Operze Mobile 10 na pierwszy plan wysuwają się istotne usprawnienia w interfejsie, który można obsługiwać zarówno poprzez ekran dotykowy jak i fizycznie istniejącą klawiaturę. Od teraz użytkownicy mają dostęp do ekranu "Szybkiego Wybierania", wygodnego menadżera haseł i kart umożliwiających łatwe przemieszczanie się pomiędzy kilkoma otwartymi jednocześnie stronami.

Opera Mobile 10 jest także sporo wydajniejsza od swoich poprzedników - szybciej ładuje strony, sprawniej zmienia orientacje ekranu na układ horyzontalny i lepiej radzi sobie z powiększaniem fragmentów witryn. Przeglądarkę wyposażono również w technologię Opera Turbo kompresującą dane przed ich pobraniem z sieci - dzięki zastosowaniu tego dodatku proces pełnego wczytywania stron internetowych trwa krócej i zużywa mniej cennego transferu.

r   e   k   l   a   m   a

Opera Mobile 10 beta dostępna jest za darmo na stronie producenta. Przypominamy, że jest to wersja rozwojowa i może pracować niestabilnie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.