r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opera VPN 1.4.1

Strona główna Android Bezpieczeństwo Klienty VPN

Opera VPN, czyli Darmowy VPN Opera bez limitów, to bezpłatna aplikacja do tworzenia połączeń wirtualnych prywatnych sieci. Program pozwala bezpiecznie korzystać z Internetu, umożliwia blokowanie reklam na stronach oraz nie wpuszcza modułów śledzących zachowania użytkownika.

Aplikacja ma prosty, czytelny interfejs, w którym Wiking o imieniu Olaf zajmuje się połączeniem i ochroną. Wystarczy skorzystać z opcji „Włącz Opera VPN” i pozwolić programowi na nawiązanie połączenia. Gdy to nastąpi, w aplikacji można sprawdzić, w jakim kraju znajduje się „wyjście” z wirtualnej sieci. Aplikacja pozwala też wybrać wirtualny region, z którego nasze urządzenie będzie się łączyło z siecią: USA, Kanadę, Francję, Niemcy, Holandię lub Singapur.

Po uruchomieniu połączenia, ruch internetowy filtrowany jest przez serwery firmy Opera.

Aplikacja pozwala też opcjonalnie skorzystać z opcji blokowania reklam oraz śledzenia użytkownika – domyślnie włączone są w komplecie. Program zadziała automatycznie i nie ma potrzeby wprowadzania dodatkowych konfiguracji w przeglądarkach czy innych aplikacjach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Opera VPN zniknęła ze sklepu z aplikacjami na Androida (aktualizacja)

14
10.01.2018  •  Oskar Ziomek

Aktualizacja, 11.01.2018, godz. 18.20 Zauważyliśmy, że Opera VPN jest już ponownie dostępna w Sklepie Play. Aktualizacja, godz. 21.10 Otrzymaliśmy informację od Julii Szyndzielorz z Opery, iż sprawa zniknięcia aplikacji Opera VPN ze Sklepu Play jest już badana oraz toczone są rozmowy z Google na temat jej jak najszybszego przywrócenia. Sprawa nie ma też żadnego związku z Operą Max. Zła wiadomość dla wszystkich zainteresowanych Operą VPN, aplikacją dla Androida pozwalającą tworzyć połączenia wirtualnych sieci, a w konsekwencji także blokować reklamy i unikać modułów śledzących aktywność w…

Jak ominąć blokady stron internetowych na pececie i smartfonie?

41
03.07.2017  •  Maciej Olanicki

Szansa na równy dostęp do zasobów Sieci z każdego miejsca na świecie to już niestety mrzonki, które kojarzymy z milenijnym hurraoptymizmem. Czas pokazał, że dostęp do informacji, usług czy nawet oprogramowania jest ściśle limitowany. Geoblokady, które aktywnie stara się zwalczać Komisja Europejska w pracach nad jednolitym rynkiem cyfrowym, można omijać bez większych problemów za pomocą bezpłatnego i łatwego w obsłudze oprogramowania, dostarczającego połączenia VPN. Prezentujemy najlepsze rozwiązania, dostępne na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne, zarówno desktopowe, jak i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.