r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opera VPN 2.1

Strona główna iOS Bezpieczeństwo Klienty VPN

Opera VPN: Free unlimited ad blocking VPN to bezpłatna aplikacja do tworzenia połączeń VPN przeznaczona na urządzenia z systemem operacyjnym iOS. Program pozwala bezpiecznie korzystać z zasobów internetu, umożliwia również blokowanie reklam na stronach internetowych oraz modułów śledzących zachowania użytkownika.

Aplikacja ma prosty, czytelny interfejs, a korzystanie z niej jest bardzo proste. Wystarczy skorzystać z opcji "Włącz Opera VPN" i pozwolić programowi na ustanowienie punktu VPN na urządzeniu. Aplikacja pozwala też opcjonalnie skorzystać z opcji blokowania reklam oraz śledzenia użytkownika - domyślnie włączone są w komplecie. Program zadziała automatycznie i bez potrzeby konfigurowania go w popularnych przeglądarkach internetowych, np. w Safari oraz Google Chrome.

r   e   k   l   a   m   a

Po uruchomieniu programu, przez cały czas pracuje on w tle, a ruch internetowy filtrowany jest przez serwery firmy Opera. Aplikacja pozwala też wybrać wirtualny region, z którego nasze urządzenie będzie się łączyło z siecią: USA, Kanadę, Francję, Niemcy, Holandię lub Singapur.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Opera VPN teraz także w wersji Gold: większe możliwości za opłatą

22
OPROGRAMOWANIE 16.08.2017 | Oskar Ziomek

Opera zdaje się robić ostatnio gruntowne porządki wśród oferowanych przez siebie produktów. Dopiero co informowaliśmy o zakończeniu rozwoju Opery Max, a już teraz przychodzi czas na następne zmiany. Tym razem mowa o nowym trybie Gold w aplikacji Opera VPN, który ma zwiększyć jej możliwości, ale niestety nie za darmo. Po zakupieniu licencji, użytkownicy mają doświadczyć większej prędkości działania podczas strumieniowania mediów i przeglądania Sieci oraz móc łączyć się z większą liczbą regionów (łącznie dziesięcioma). Z aplikacji znikną także wówczas reklamy, aktywowany zostanie tryb…

Jak ominąć blokady stron internetowych na pececie i smartfonie?

41
OPROGRAMOWANIE 03.07.2017 | Maciej Olanicki

Szansa na równy dostęp do zasobów Sieci z każdego miejsca na świecie to już niestety mrzonki, które kojarzymy z milenijnym hurraoptymizmem. Czas pokazał, że dostęp do informacji, usług czy nawet oprogramowania jest ściśle limitowany. Geoblokady, które aktywnie stara się zwalczać Komisja Europejska w pracach nad jednolitym rynkiem cyfrowym, można omijać bez większych problemów za pomocą bezpłatnego i łatwego w obsłudze oprogramowania, dostarczającego połączenia VPN. Prezentujemy najlepsze rozwiązania, dostępne na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne, zarówno desktopowe, jak i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.