Opera VPN Opera VPN 2.1

Strona główna iOS Bezpieczeństwo Klienty VPN
Pobierz program
lub zeskanuj:

Opera VPN: Free unlimited ad blocking VPN to bezpłatna aplikacja do tworzenia połączeń VPN przeznaczona na urządzenia z systemem operacyjnym iOS. Program pozwala bezpiecznie korzystać z zasobów internetu, umożliwia również blokowanie reklam na stronach internetowych oraz modułów śledzących zachowania użytkownika.

Aplikacja ma prosty, czytelny interfejs, a korzystanie z niej jest bardzo proste. Wystarczy skorzystać z opcji "Włącz Opera VPN" i pozwolić programowi na ustanowienie punktu VPN na urządzeniu. Aplikacja pozwala też opcjonalnie skorzystać z opcji blokowania reklam oraz śledzenia użytkownika - domyślnie włączone są w komplecie. Program zadziała automatycznie i bez potrzeby konfigurowania go w popularnych przeglądarkach internetowych, np. w Safari oraz Google Chrome.

Po uruchomieniu programu, przez cały czas pracuje on w tle, a ruch internetowy filtrowany jest przez serwery firmy Opera. Aplikacja pozwala też wybrać wirtualny region, z którego nasze urządzenie będzie się łączyło z siecią: USA, Kanadę, Francję, Niemcy, Holandię lub Singapur.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!