r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opera VPN 1.1.8

Strona główna iOS Bezpieczeństwo Klienty VPN

Opera VPN: Free unlimited ad blocking VPN to bezpłatna aplikacja do tworzenia połączeń VPN przeznaczona na urządzenia z systemem operacyjnym iOS. Program pozwala bezpiecznie korzystać z zasobów internetu, umożliwia również blokowanie reklam na stronach internetowych oraz modułów śledzących zachowania użytkownika.

Galeria programu

Aplikacja ma prosty, czytelny interfejs, a korzystanie z niej jest bardzo proste. Wystarczy skorzystać z opcji "Włącz Opera VPN" i pozwolić programowi na ustanowienie punktu VPN na urządzeniu. Aplikacja pozwala też opcjonalnie skorzystać z opcji blokowania reklam oraz śledzenia użytkownika - domyślnie włączone są w komplecie. Program zadziała automatycznie i bez potrzeby konfigurowania go w popularnych przeglądarkach internetowych, np. w Safari oraz Google Chrome.

Po uruchomieniu programu, przez cały czas pracuje on w tle, a ruch internetowy filtrowany jest przez serwery firmy Opera. Aplikacja pozwala też wybrać wirtualny region, z którego nasze urządzenie będzie się łączyło z siecią: USA, Kanadę, Francję, Niemcy, Holandię lub Singapur.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wiking Olaf zadba o prywatność – Opera VPN dostępna już także na Androida

27
OPROGRAMOWANIE 23.08.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Na początku maja Opera postanowiła umożliwić korzystanie z połączeń VPN także na urządzeniach mobilnych. Wówczas jednak nie zdecydowano się jeszcze na pełną mulitplatformowść i narzędzie Opera VPN pojawiło się tylko na urządzenia mobilne Apple. Dziś się to zmieniło i w prosty sposób z Virtual Private Network można także korzystać na Androidzie. Połączenia VPN realizowane są, podobnie jak w przypadku pulpitowej wersji przeglądarki, przez przejętą jakiś czas temu przez Operę firmę SurfEasy. Z Opery VPN można zatem korzystać całkowicie bezpłatnie, na użytkowników nie nałożono także żadnych…

Prywatność także na iPhone'ach i iPadach: Opera VPN już dostępna

2
OPROGRAMOWANIE 09.05.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Ostatnio Opera opublikowała najnowszą stabilną wersję przeglądarki, do której trafiła już funkcja blokowania reklam. Wciąż jednak inna ciekawa nowość, czyli wbudowany VPN, jest dostępny tylko w kanale deweloperskim. Twórcy popularnej przeglądarki jednak nie próżnują – nowa aplikacja umożliwiająca przeglądanie Sieci w tunelu wirtualnej sieci prywatnej trafiła właśnie do App Store. Przejęcie firmy SurfEasy ma zatem kolejne, po VPN-ie wbudowanym w deweloperską wersję pulpitowej wersji przeglądarki, konsekwencje. Po uruchomieniu Opera VPN użytkownik ujrzy sympatycznego wikinga, który ma…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.