Orcs Must Die! Unchained

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
​Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Seria gier Orcs Must Die!, w której zadanie gracza polegało na obronie bazy przed atakiem tytułowych zielonych stworów, zyskała niemałą popularność i doczekała się też darmowego wydania w modelu Free-2-Play, z dopiskiem Unchained. Projekt ten, o wiele bardziej rozbudowany w stosunku do poprzednich odsłon, oferuje emocjonująca zabawę ramię w ramię z przyjaciółmi, ale też przeciwko nim. Warto się mu przyjrzeć.

Podstawa rozgrywki to odpowiednie rozłożenie pułapek, czyli umieszczanie ich w taki sposób, aby kolejne fale przeciwników zostały zlikwidowane, zanim zdążą zaszkodzić graczowi. Na szczęście sami też aktywnie uczestniczymy w bitwie, najczęściej goniąc niedobitków. Żeby było jeszcze ciekawiej, przygotowano przeszło dziesięciu różnorakich herosów do wyboru, każdego ze swoimi własnymi umiejętnościami.

Do dyspozycji otrzymujemy szereg ciekawie zaprojektowanych aren pod zmagania, z którymi naturalnie wypada się szybko zapoznać, by móc potem wprowadzać w życie skuteczną strategię obrony. Jak na darmowy produkt, cieszy szczegółowa oprawa graficzna, a także świetne udźwiękowienie. Produkt naszpikowany jest humorem, który przetłumaczono również na polski. Gra posiada całkiem niezłą, naszą opcję językową.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo 2.6 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna Intel HD Graphics 4000

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie zarejestrowanie darmowego konta na serwerach firmy Gameforge. Klient gry po uruchomieniu pobierze najnowsze wersje potrzebnych do zabawy plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!