Orcs Must Die! Unchained Open Beta

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program

Orcs Must Die! Unchained to doskonała darmowa gra akcji stanowiąca świetną propozycję dla wszystkich miłośników bijatyk. Mowa tu o bijatykach nie byle jakich, bo tytuł oprócz dynamicznej akcji i okładania się na całego oferuje dodatkowo elementy strategii, MOBA oraz Tower defense.

Akcja gry przenosi nas do świata przemocy, agresji i bezczelnych zachowań, ale spokojnie, wszystko to zaprezentowane zostało przez twórców w kreskówkowej, wręcz momentami groteskowej postaci i z odpowiednią dozą humoru.

Celem zabawy jest zdobycie twierdzy przeciwnika i zniszczenie jej przy równoczesnych staraniach defensywnych w stosunku do własnej bazy. W zabawie biorą udział zespoły po pięciu wojowników złożone z odpowiednio zróżnicowanych pod kątem umiejętności i zdolności bojowych herosów.

Postacie oczywiście w miarę wygrywania kolejnych bitew zyskują doświadczenie, awansują na wyższe poziomy oraz rozwijają się ofensywnie. Pewnym urozmaiceniem jest też występowanie jednostek sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Orcs Must Die! Unchained posiada oryginalny styl i prezentuje pomysłową rozgrywkę. Świat gry cechuje się bardzo dobrą grafiką i animacją, a dodatkowo wszystko podano w polskiej wersji językowej.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam – klienta platformy pozwalającej nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także oferującej graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń oraz wspólną zabawę.
  • Tytuł znajduje się aktualnie w fazie testów, ale w trakcie rozgrywki nie natknęliśmy się na poważniejsze uchybienia mogące w jakikolwiek sposób utrudniać rozgrywkę.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!