r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Orcs Must Die! Unchained Open Beta

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki

Orcs Must Die! Unchained to doskonała darmowa gra akcji stanowiąca świetną propozycję dla wszystkich miłośników bijatyk. Mowa tu o bijatykach nie byle jakich, bo tytuł oprócz dynamicznej akcji i okładania się na całego oferuje dodatkowo elementy strategii, MOBA oraz Tower defense.

Galeria programu

Akcja gry przenosi nas do świata przemocy, agresji i bezczelnych zachowań, ale spokojnie, wszystko to zaprezentowane zostało przez twórców w kreskówkowej, wręcz momentami groteskowej postaci i z odpowiednią dozą humoru.

Celem zabawy jest zdobycie twierdzy przeciwnika i zniszczenie jej przy równoczesnych staraniach defensywnych w stosunku do własnej bazy. W zabawie biorą udział zespoły po pięciu wojowników złożone z odpowiednio zróżnicowanych pod kątem umiejętności i zdolności bojowych herosów.

Postacie oczywiście w miarę wygrywania kolejnych bitew zyskują doświadczenie, awansują na wyższe poziomy oraz rozwijają się ofensywnie. Pewnym urozmaiceniem jest też występowanie jednostek sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Orcs Must Die! Unchained posiada oryginalny styl i prezentuje pomysłową rozgrywkę. Świat gry cechuje się bardzo dobrą grafiką i animacją, a dodatkowo wszystko podano w polskiej wersji językowej.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam – klienta platformy pozwalającej nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także oferującej graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń oraz wspólną zabawę.
  • Tytuł znajduje się aktualnie w fazie testów, ale w trakcie rozgrywki nie natknęliśmy się na poważniejsze uchybienia mogące w jakikolwiek sposób utrudniać rozgrywkę.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Orcs Must Die! Unchained na długi weekend – MOBA w stylu Tower defense na PC

1
ROZRYWKA 30.04.2016 | Rafał Szramowiat (szarameta)

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Orcs Must Die! Unchained – doskonałą darmową grę akcji stanowiącą świetną propozycję dla wszystkich miłośników bijatyk. Mowa tu o bijatykach nie byle jakich, bo tytuł oprócz dynamicznej akcji i okładania się na całego oferuje dodatkowo elementy strategii, MOBA oraz Tower defense. Akcja gry przenosi nas do świata przemocy, agresji i bezczelnych zachowań, ale spokojnie, wszystko to zaprezentowane zostało przez twórców w kreskówkowej, wręcz momentami groteskowej postaci i z odpowiednią dozą humoru. Celem zabawy jest zdobycie twierdzy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.