Origami Master (Paper Folding) Origami Master (Paper Folding) 1.7.0

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Origami Master (Paper Folding) to program, dzięki któremu można poznać tajniki sztuki origami i stworzyć samodzielnie wiele tego typu ozdób, np. zwierząt lub kwiatów.

W aplikacji znajdziemy mnóstwo figur, które można wykonać np. w domu. Są to m.in. zwierzęta, rozmaite kształty, a nawet dinozaury. Wykonanie niektórych z nich powinno być proste nawet dla niewprawionego użytkownika, są też jednak takie figury, nad którymi praca wymagać będzie sporo cierpliwości. To sprawia, że aplikacja powinna trafić w gust zarówno debiutantów w sztuce origami, jak też tych, którzy mają o niej nieco większe pojęcie i szukają nowych wyzwań.

Wszystkie są pogrupowane w kategoriach tematycznych, a po kliknięciu wybranego wzoru aplikacja wyświetli nam film, na którym zaprezentowano krok po kroku, jak można stworzyć tego typu dzieło. Każde z nagrań to zagnieżdżony film z YouTube'a, wystarczy więc jedno kliknięcie, aby przenieść się do oficjalnej aplikacji tej usługi (jeśli mamy ją zainstalowaną) i za jej pomocą obejrzeć wybrany materiał.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!