r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Origami Master (Paper Folding) 1.7.0

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów

Origami Master (Paper Folding) to program, dzięki któremu można poznać tajniki sztuki origami i stworzyć samodzielnie wiele tego typu ozdób, np. zwierząt lub kwiatów.

W aplikacji znajdziemy mnóstwo figur, które można wykonać np. w domu. Są to m.in. zwierzęta, rozmaite kształty, a nawet dinozaury. Wykonanie niektórych z nich powinno być proste nawet dla niewprawionego użytkownika, są też jednak takie figury, nad którymi praca wymagać będzie sporo cierpliwości. To sprawia, że aplikacja powinna trafić w gust zarówno debiutantów w sztuce origami, jak też tych, którzy mają o niej nieco większe pojęcie i szukają nowych wyzwań.

Wszystkie są pogrupowane w kategoriach tematycznych, a po kliknięciu wybranego wzoru aplikacja wyświetli nam film, na którym zaprezentowano krok po kroku, jak można stworzyć tego typu dzieło. Każde z nagrań to zagnieżdżony film z YouTube'a, wystarczy więc jedno kliknięcie, aby przenieść się do oficjalnej aplikacji tej usługi (jeśli mamy ją zainstalowaną) i za jej pomocą obejrzeć wybrany materiał.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje na Wielkanoc: z nimi ugotujesz, wyślesz życzenia i świąteczne kartki

19
25.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Znaleźliśmy więc dla Was aplikacje, dzięki którym smartfon lub tablet pomoże w przygotowaniu świątecznych potraw, pozwoli stworzyć wyjątkową świąteczną kartkę z życzeniami, a także dostarczy nieco wielkanocnej rozrywki. Wielkanocne gotowanie łatwiejsze z aplikacjami Smartfon lub tablet (niezależnie od systemu operacyjnego) może być całkiem przydatnym narzędziem w kuchni. I nie mamy tu na myśli, rzecz jasna, rozmaitych smartfono- lub tabletopodobnych wyrobów za mniej niż 200 zł, które można użyć jako podstawka pod kubek lub jako deska do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.