r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ostrzeżenia 1.5.0

Strona główna Android Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo osobiste

Ostrzeżenia to aplikacja, której główne zadanie polega na ostrzeganiu nas o niebezpieczeństwach. Aplikacja bazuje na danych z Regionalnego Systemu Ostrzegania, posiada jednak trochę więcej możliwości konfiguracji niż oficjalna aplikacja.

Ostrzeżenia podzielona na 4 kategorie: ogólne, meteorologiczne, hydrologiczne i dla kierowców. Możemy zaznaczyć poszczególne z nich, bądź też wszystkie. Podobnie jest z województwami. Na koniec pozostaje nam jeszcze określić czy chcemy otrzymywać powiadomienia o najnowszych zagrożeniach. Opcja ta jest domyślnie zaznaczona.

Na ekranie głównym prezentowane są najnowsze ostrzeżenia. Aby dowiedzieć się więcej wystarczy wybrać poszczególne z nich. Jeżeli chcemy mieć do nich szybszy dostęp, wystarczy ustawić odpowiedni widget. Aplikacja jest dostępna za darmo i nie zawiera reklam. Stanowi ciekawy zamiennik dl lficjalnej aplikacji Regionalnego Systemu Ostrzegania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.