reklama

Otwarto zapisy do bety Titanfall. Testy na PC i Xboksie One rozpoczną się 14 lutego

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Można zastanawiać się czy przeprowadzanie testów beta gry ma większy sens na miesiąc przed jej premierą, ale Respawn Entertainment uważa, że tak. Czekający na Titanfall, pierwsze dzieło młodego, lecz doświadczonego studia, dostali w każdym razie opcję wcześniejszego sprawdzenia, co zaoferuje debiutująca w połowie marca strzelanka. Wystarczy się zarejestrować, wskazując platformę docelową (PC lub Xbox One) i cierpliwie czekać na zaproszenie od producentów. Będą one rozsyłane losowo.

Oficjalnie testy ruszą rano w walentynki, czyli 14 lutego, ale Respawn zaznacza, że na dostęp można czekać nawet do 17. Wersja PC demówki wymaga posiadania konta Origin, a Xboksa One... Cóż, Xboksa One, którego w Polsce oficjalnie się nie sprzedaje, plus abonamentu Xbox Live Gold. Warto sobie przy okazji więc chyba przypomnieć wymagania systemowe komputerowej edycji nadchodzącego wielkimi krokami tytułu.

Należy dysponować przynajmniej:

 • Systemem Windows 7, 8 lub 8.1 w wersji 64-bit
 • Procesorem AMD Athlon X2 2,8GHz lub Intel Core 2 Duo 2,4GHz
 • 4GB pamięci RAM
 • Kartą graficzną 512MB Radeon HD 4770 lub GeForce 8800GT
 • © dobreprogramy
  reklama

  Komentarze

  reklama