r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Outlook boryka się z poważną awarią – niemożliwe wysyłanie wiadomości

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Od samego rana użytkownicy kont pocztowych Microsoftu zgłaszają problemy z dostępnością usług Outlooka. Problem nie jest bynajmniej lokalny. Do czynienia mamy z dużą awarią, a przywrócenie pełnej sprawności może potrwać nawet dobę.

Największym problemem jest brak możliwości wysyłania maili z konta Outlooka. Użytkownicy otrzymywali typowy komunikat o błędzie, ale pojawiały się także komunikaty o uzyskaniu dostępu do konta przez nieautoryzowanego użytkownika.

r   e   k   l   a   m   a

Jak informuje serwis downtoday.co.uk, Microsoft jest już świadomy awarii i pracuje nad jej rozwiązaniem. Użytkownicy, którzy kontaktowali się z obsługą techniczną, otrzymali informację, że przywrócenie pełnej sprawności może zająć nawet 24 godziny.

Nieznane są wciąż powody usterek, jednak wiadomości o uzyskaniu nieautoryzowanego dostępu tuż przed ich wystąpieniem nie napawają optymizmem. Oprócz braku możliwości wysyłania maili, użytkownicy mają także problemy z logowaniem. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.