PC Speed PC Speed 1.2.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PC Speed to narzędzie do testowania podzespołów bazowych znajdujących się w komputerze. Przy użyciu aplikacji możemy w prosty i szybki sposób sprawdzić i zmierzyć wydajność podstawowych elementów komputera, takich jak procesor, dysk twardy, karta graficzna czy pamięć operacyjna.

Program jest niezwykle szybki i co najważniejsze wygodny w obsłudze. Sam proces mierzenia wydajności całego komputera trwa zaledwie tylko kilka minut. Podczas testowania, przetwarzane są dane i różne operacje matematyczne, a także wykonywane operacje zapisu i odczytu danych na dysku twardym i pamięci operacyjnej. W przypadku testowania karty graficznej, wyświetlona zostanie specjalnie wygenerowana scena w 2D i 3D.

Po zakończeniu procesu testowania komputera, pojawi się końcowy wynik, który oblicza średnią na podstawie wszystkich wykonanych pomiarów – procesora, pamięci, karty graficznej, dysku twardego oraz systemu operacyjnego. Warto dodać, że nasze wyniki możemy również publikować na stronie producenta i porównywać je z tymi osiągniętymi przez innych użytkowników.

PC Speed posiada dodatkowy moduł diagnostyczny, za pomocą którego odczytamy najważniejsze informacje i parametry naszego komputera. Wśród dostępnych informacji znajdziemy między innymi nazwę i rodzaj systemu, model płyty głównej, liczbę rdzeni na procesorze i taktowanie CPU, pojemność wszystkich partycji na dysku twardych oraz pozostałe informacje o pamięci operacyjnej i wirtualnej.

Uwaga!

  • PC Speed dostępny jest w wersji demonstracyjnej i posiada ograniczoną funkcjonalność. Aby skorzystać ze wszystkich narzędzi programu, należy zarejestrować się z poziomu programu w celu uzyskania kodu seryjnego, który jest ważny przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!