PDF Architect Free 5.0.28.34044

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

PDF Architect Free to darmowa wersja ciekawej przeglądarki PDF, charakteryzującej się przejrzystym interfejsem graficznym opartym na mechanizmie wstążki, modułową budową oraz dużą szybkością działania.

Aplikacja wyposażona została we wszystkie niezbędne funkcje, umożliwiające wygodne otwieranie i podstawową obróbkę plików PDF. Znajdziemy wśród nich mechanizm przeglądania na kartach, system zakładek, kilka trybów widoku, dostosowywanie rozmiaru wyświetlanego na ekranie dokumentu oraz obracania stron o zadany kąt. Nie zabrakło również wbudowanej wyszukiwarki, pozwalającej przeszukiwać pliki PDF ze względu na wystąpienia zdefiniowanych przez użytkownika słów.

Dodatkowo bezpłatna rejestracja (menu Active/Register -> opcja Active Now) daje możliwość odblokowania modułu do tworzenia dokumentów PDF, bazujących na zawartości wskazanego pliku lub schowka systemowego, łączenie kliku plików PDF w jeden, a także zapisywanie obrazów przechwyconych przez skaner jako dokumenty PDF.

Poza wersją bezpłatną producent udostępnia znacznie bardziej funkcjonalną edycję płatną, oznaczoną jako PDF Architect Pro. Posiada ona dodatkowo kilka modułów, służących do konwersji PDF do innych formatów, kompleksowej edycji istniejących dokumentów, recenzji i zabezpieczania plików PDF, a także tworzenia formularzy. Twórca umożliwia także zakup wybranych modułów i ich uaktywnienie w wersji darmowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
sacc   11 #7 16.01.2018 10:45

Interfejs projektowany przez kogoś nie mającego żadnego pojęcia o ergonomii.
CHŁAM!

  #6 15.05.2014 09:20

Korekta, na drugi dzień dopiero link zostało aktywowany. Pozatym dzisiaj rano dostałem email od support@pdfforge.org w sprawie pomocy.
Podsumując, ze strony pdfforge wszystko ok, kłopot może być w tym, że sprzedaż działa poprzez upclick.com, i z nimi kontaktu nie ma.
Jeżeli możliwe proszę usunąć poprzedni mój komentrarz.

  #5 14.05.2014 16:55

uwaga zapłaciłem 9eur za moduł "review", link nie działa i nie mogę dostać to, za co płaciłem. Kontakt nie możliwy, uważajcie.

  #4 07.05.2014 11:02

Calkiem zgrabny. I dokladnie robi to co mi jest potrzebne w podstawowej wersji.

  #3 03.05.2014 00:52

dziadostwo, zablokowane funkcje edycji pdf. automatyczna instalacja na C, leci do kosza

  #2 20.12.2013 11:00

@Anonim (niezalogowany): Żadne badziewie.. dość sensowny programik, który umożliwia na przykład obrót pliku pdf i zapisanie go w innej orientacji.

  #1 07.09.2013 17:12

To badziewie instaluje się razem z PDFCreatorem, trzeba uważać.