r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PL Radio 4.3

Strona główna Android Multimedia Radia internetowe

PL Radio to nastawiona na prostotę i wygodę użycia, aplikacja do słuchania polskich stacji radiowych. Lista stacji jest naprawdę długa, zawiera najpopularniejsze stacje, te tematyczne oraz lokalne. W celu posłuchania audycji, wymagane jest tylko połączenie z Internetem.

Wśród dostępnych stacji znajdziemy takie pozycje jak: Open.FM, ESKA, RMF, Plus, WAWA, Złote Przeboje, a także stację Wrocław czy Gdańsk. W celu rozpoczęcia odtwarzania należy wcisnąć duży przycisk Play. Zdecydować możemy o jakości audycji, przełącznik daje dostęp do dwóch opcji – niska lub wysoka jakość.

r   e   k   l   a   m   a

PL Radio to także dodatkowe funkcje. Dzięki wbudowanemu minutnikowi wybierzemy moment automatycznego wyłączenia radia. Druga możliwość to ustawienie wybranej stacji jako budzika. Z rana więc zamiast ciągle tego samego dźwięku, usłyszymy ulubioną stację radiową. Jeśli jednak aplikacja nie byłaby w stanie rozpocząć odtwarzania (np. ze względu na brak połączenia z Internetem), to obudzi nas domyślna melodia ustawiona w aplikacji budzik w smartfonie.

Aplikacja w wersji darmowej posiada reklamy. Nie są one jednak inwazyjne i nie przeszkadzają w codziennym korzystaniu. Dodatkowo w tej wersji nie jest dostępna opcja ustawiania motywów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

PL Radio: aplikacja udowadnia, że jest miejsce dla radia na smartfonie

42
OPROGRAMOWANIE 28.08.2017 | Mateusz Budzeń

Muzyki słuchamy na YouTube, popularnością cieszą się takie usługi jak Spotify czy Tidal. Czy jest więc miejsce dla radia na smartfonie? Oczywiście, że tak, o ile zostanie ono podane w wygodnej i dopracowanej formie. Przykładem niech będzie aplikacja PL Radio. PL Radio to nastawiona na prostotę i wygodę użycia aplikacja do słuchania polskich stacji radiowych. Lista stacji jest naprawdę długa, zawiera te najpopularniejsze, tematyczne oraz lokalne. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, a w celu posłuchania audycji, wymagane jest tylko połączenie z Internetem. Aby posłuchać radia, wystarczy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.