PYM Player PYM Player 6.0.3 (429)

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program

PYM Player to polski odtwarzacz filmów dla Maków, który współpracuje z projektem NapiProjekt. Aplikacja automatycznie pobiera napisy i wyświetla je podczas odtwarzania obrazu.

PYM Player bazuje na MPlayerze, więc obsługuje ogromną kolekcję formatów plików. Między innymi są to: DIVX, RMVB, MKV, AVI, WMF i MP4. Za pomocą panelu preferencji użytkownik może wprowadzić zmiany w programie, aby dostosować go do indywidualnych potrzeb. Można usuwać przeplot podczas odtwarzania, poprawiać jasność i kontrast, a także odtwarzać filmy na dwóch monitorach. Dostępny jest również korektor dźwięku, automatyczny i ręczny. Program ma także możliwość wykorzystania zewnętrznej ścieżki dźwiękowej i korygowanie opóźnienia dźwięku filmu.

W karcie Ustawienia napisów można zmieniać wielkość, font, pozycję, cień i tło. Napisy można pobierać w różnych językach, także z poziomu Findera po zainstalowaniu odtwarzacza.

PYM Player posiada także bibliotekę, do której można dodawać filmy z podziałem na kategorie i grupy. Można ją obsługiwać z poziomu pełnego ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!