Pakiet przedsiębiorcy - Kadry i Płace Pakiet przedsiębiorcy - Kadry i Płace 3.167.2019

Strona główna Windows Firma Programy kadrowo-płacowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pakiet przedsiębiorcy - Kadry i Płace to niewielka i prosta aplikacja przeznaczona dla firm zatrudniających pracowników.

Umożliwia ona wygodne i błyskawiczne wyliczanie listy płac oraz generowanie wszelkich dokumentów związanych z kadrami i płacami. Program pozwala również na tworzenie rozbudowanych zestawień w oparciu o wprowadzane do programu dane.

Pakiet przedsiębiorcy - Kadry i Płace daje możliwość stworzenia własnej bazy szablonów umów o pracę, prowadzenie szczegółowej listy obecności i ewidencji czasu pracy pracowników, wyliczanie listy płac za poszczególne miesiące dla wszystkich zewidencjonowanych w programie pracowników. Nie zabrakło również opcji generowania wydruków: umów o pracę, świadectw pracy, skierowań na badania okresowe, indywidualnych list płac, zbiorczych list płac, miesięcznych ewidencji czasu pracy, rocznych ewidencji czasu pracy, blankietów list obecności, kart pracy pracowników itp.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!