Pakiet przedsiębiorcy - Mała Księgowość 3.241.2019

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobi​erz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pakiet przedsiębiorcy - Mała Księgowość to niewielka i prosta aplikacja, umożliwiająca obsługę nieograniczonej ilości firm rozliczających podatek dochodowy na podstawie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR) lub na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego.

Program pozwala na wygodne księgowanie oraz tworzy eleganckie i przejrzyste wydruki księgi, ewidencji przychodów, rejestrów VAT, kilometrówki, ewidencji wyposażenia oraz środków trwałych i amortyzacji zawsze zgodne z aktualnymi przepisami. Ponadto umożliwia tworzenie rozbudowanych zestawień w oparciu o wprowadzane do programu dane, dzięki czemu możliwa jest analiza księgowości prowadzonych firm w dowolnym okresie i w oparciu o wiele różnych kryteriów.

Pakiet przedsiębiorcy - Mała Księgowość pozwala na tworzenie i edycję deklaracji VAT, ewidencję wszystkich zapłaconych zaliczek na podatek dochodowy, zapłaconego podatku VAT oraz wszystkich zapłaconych składek ZUS. Możliwości dodatkowe aplikacji to automatyczne wyliczanie należnej zaliczki na podatek dochodowy, automatyczne podpowiadanie wysokości koniecznych do opłacenia składek ZUS w danym miesiącu oraz integracja z programami Pakiet Przedsiębiorcy - Rachunek, Pakiet Przedsiębiorcy - Faktura VAT oraz Pakiet Przedsiębiorcy - Sprzedaż i Magazyn.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Minimalistyczny, ale miły dla oka GUI
brak reakcji na zgłaszane błędy
ocena użytkownika
09.10.2019 16:52 • Recenzja do wersji 3.241.2019

Od roku 2017 zgłaszam błąd związany z automatyczną zmianą numeracji w książce KPIR. Numeracja sama się zmienia, wpisy potrafią zaczynać się od -2, co w poprawnie napisanym programie nie mogłoby mieć miejsca. Trzeci rok czekam na usunięcie błędu, w kolejnych mailach jestem zapewniany, że błąd zostanie usunięty w następnej aktualizacji. Nie polecam.

Intuicyjny, dobra cena
brak
ocena użytkownika
27.02.2018 17:15 • Recenzja do wersji 3.210.2018

Program bardzo łatwy w obsłudze. Pani z infolinii z dużą wiedzą na tematy księgowe i komputerowe, no i pomogła mi z tym JPK...