Pakiet przedsiębiorcy - Mała Księgowość 3.213.2018

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pakiet przedsiębiorcy - Mała Księgowość to niewielka i prosta aplikacja, umożliwiająca obsługę nieograniczonej ilości firm rozliczających podatek dochodowy na podstawie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR) lub na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego.

Program pozwala na wygodne księgowanie oraz tworzy eleganckie i przejrzyste wydruki księgi, ewidencji przychodów, rejestrów VAT, kilometrówki, ewidencji wyposażenia oraz środków trwałych i amortyzacji zawsze zgodne z aktualnymi przepisami. Ponadto umożliwia tworzenie rozbudowanych zestawień w oparciu o wprowadzane do programu dane, dzięki czemu możliwa jest analiza księgowości prowadzonych firm w dowolnym okresie i w oparciu o wiele różnych kryteriów.

Pakiet przedsiębiorcy - Mała Księgowość pozwala na tworzenie i edycję deklaracji VAT, ewidencję wszystkich zapłaconych zaliczek na podatek dochodowy, zapłaconego podatku VAT oraz wszystkich zapłaconych składek ZUS. Możliwości dodatkowe aplikacji to automatyczne wyliczanie należnej zaliczki na podatek dochodowy, automatyczne podpowiadanie wysokości koniecznych do opłacenia składek ZUS w danym miesiącu oraz integracja z programami Pakiet Przedsiębiorcy - Rachunek, Pakiet Przedsiębiorcy - Faktura VAT oraz Pakiet Przedsiębiorcy - Sprzedaż i Magazyn.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Intuicyjny, dobra cena
brak
ocena użytkownika

Program bardzo łatwy w obsłudze. Pani z infolinii z dużą wiedzą na tematy księgowe i komputerowe, no i pomogła mi z tym JPK...

27.02.2018 17:15 | Recenzja do wersji 3.210.2018

Komentarze

0 nowych
  #51 25.03.2018 22:50

@Anonim (niezalogowany): Usatysfakcjonowani użytkownicy NIGDY nie piszą, piszą TYLKO płatne trole. Jaki programista taki soft, jaki właściciel taki poziom obsługi.

  #50 21.03.2018 14:48

@Anonim (niezalogowany): A ja jestem usatysfakcjonowaną użytkowniczką programów pakiet przedsiębiorcy i postanowiłam o tym napisać. Współpracuję z tą firmą od dwóch lat i nie mam żadnych zarzutów. Gdy pojawia się jakiś problem to wyjaśniam @ lub telefonicznie i problem jest rozwiązywany.

  #49 08.03.2018 13:56

zobaczymy jak zaczną się pojawiać problemy i błędy, Pani nie będzie już taka miła............ zgadza się że program po części działa ok, ale niestety w przypadku problemów już tak miło nie jest, brak kompetencji, arogancja, itd

  #48 01.03.2018 22:44

@AnnaWi: Zgadzam się z opinią. Niedawno zakupiłam program w związku z JPK. Program jest bardzo intuicyjny. Gdy miałam jakiekolwiek wątpliwości to odpowiedzi byly w FAQ. Ponadto obsluga przemiła z konkretnymi wskazówkami i rozwiązaniami. Zdecydowanie polecam.

AnnaWi   1 #47 28.02.2018 09:57

Program bardzo łatwy w obsłudze, intuicyjny w dobrej cenie. Pani z infolinii z dużą wiedzą na tematy księgowe i komputerowe, pomogła mi bardzo z JPK....

  #46 22.02.2018 16:17

ten program to jakiś żart, ktoś chyba testuje swoje umiejętności, obsługa na niczym się nie zna, czasem mam wrażenie że rozmawiam z "obcym' z innej planety, brak kompetencji, brak reakcji na błędy i sugestie.......

  #45 22.02.2018 16:13

@oskarkolberg (niezalogowany): zgadzam się w 100%, program fatalny, pełen błędów, zero reakcji na sugestie, brak zrozumienia, na informację że coś nie działa jest foch ze przeciez wszystko działa, masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  #44 16.02.2018 13:27

Może ktoś w tej firmie ruszy dupsko i zacznie odbierać telefony np w sprawie jpk czy vat 7 alb zatrudnijcie jakiś gimnazjalistów niech wam naprawią błędy

  #43 16.01.2018 09:55

@Anonim (niezalogowany):

  #42 15.01.2018 15:49

porażka, porażka i jeszcze raz porażka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie kupujcie tego dziadostwa!!!!!!!!
po zrobieniu inwentaryzacji wg średniej ceny zakupu z ostatnich dostaw wyszła różnica ponad 60 tysięcy !!!!!!! Kto ten program pisał ???? niestety trzeba wziąć kalkulator w dłoń i wszystko przeliczać ręcznie bo są nawet podliczyć nie potrafi

  #41 15.01.2018 10:25

@Anonim (niezalogowany): Ups chyba jakiś właściciel softu nie odporny na krytykę się odezwał. Czas na konkrety jest na infolinii , trzeba odbierać telefony i słuchać uważnie.

  #40 14.01.2018 14:51

do programu nic nie mam ale jak piszą po pobraniu aktualizacj że zostało zrobione to czy to to jest nie fer i tak miało być jak dopisujesz nowego odbiorcę po nipie to program powinien podpowiadać że taki odbiorca już jest a nie podpowiada dodali teraz pit-36 i można go zrobić z pozycji podatki ściągałem może z 10 razy aktualizację a program dalej nie działa pisałem do pana Dobrowolskiego 5 razy i za każdym razem prosi aby pobrać akualizacę a program jak nie chodzi tak nie chodzi jest prosty w obsłudze i przejrzysty ale akualizacje powinny być takie jak opisują po pobraniu pozdrawiam jk

  #39 03.01.2018 10:11

Tomasz.
Jak najdalej od programu Pakiet Przedsiębiorcy!
Naciągacze i chamska obsługa żadająca zapłaty za aktualizację w celu pomocy!!!!!

  #38 23.11.2017 16:29

niestety odradzam, im dłużej pracuję tym więcej błędów znajduję a osoby tam pracujące nie mają pojęcia o fakturowaniu. Pracuję na kilku programach i nigdy takich błędów nie spotkałam. Wszelkie propozycje ulepszeń sa olewane lub przemilczane. Podstawowe funkcje których brakuje podobno mają być ale od 8 miesięcy ich nie ma. Masakra. Ciągłe problemy z kluczem aktywacyjnym, błędy w podliczeniach, zestawienia bardzo ogólne bez możliwości sortowania, brak możliwości przerzucenia jakichkolwiek zestawień do excela itp. itp. itp. Lekceważący stosunek Pani do wszelkich zgłaszanych problemów, przytaczanie ustaw, przepisów w ogóle nie w temacie, brak kompetencji i zrozumienia problemu.

  #37 20.02.2017 22:46

@Anonim (niezalogowany): Kolego
Merytorycznie, co jest nie tak, jakie błędy !!! ???

  #36 31.01.2017 16:34

Cena nie jest najgorsza, program działa, ma co powinien i chyba tyle. Póki co nie natrafiłem na błąd okaże się pod koniec roku ;) osobiście działam na nim na stacjonarce, ale alternatywnie jeszcze online na http://www.systim.pl i też polecam.

  #35 14.01.2017 20:24

Jestem autorem komentarza #8

Przez ten bubel musiałem zrobić korektę PIT za dwa lata wstecz - osoby które wychwalają ten program nie mają pojęcia o księgowości (ja zresztą też nie miałem) - z resztą to jest czysta matematyka można sprawdzić - obsługa amortyzacji to jest czysta kpina - dodatkowo obliczenia są błędne - jak będziecie mieć kontrole z US to się przekonacie.

Cały czas wysyłają mi spam że proporcją na aktualizację ograniczona czasowo - cena w promocji a poza nią nie różni się nawet o grosz!

Co aktualizacja to psucie kolejnych rzeczy w wyświetlaniach, obliczeniach etc.

PORAŻKA i podejście do klienta jak do ŚMIECIA!

Na wszystko co tu napisałem mam dowody!

  #34 03.11.2016 11:26

Nie można od tego programu oczekiwać cudów i zbyt wiele, ponieważ to tylko prosta aplikacja, żadna wielce rozbudowana i nie ma tego za zadanie. Dla mnie jest całkowicie Ok, używam tego programu do jakiś mniejszych celów i sprawdza się. Do większych używam ten program, co napisał niżej "Somalik456". Alternatywa zawsze jest. Dla mało wymagających jest OK.

  #33 27.07.2016 06:21

@Krystyna1965 (niezalogowany): również korzystam i polecam dalej znajomym i nie tylko. Program bardzo ułatwia mi pracę, księgowanie dokumentów stało się przyjemnością a nie nudnym obowiązkiem jak dotychczas.

  #32 26.07.2016 15:54

@supermegazord: nie odniosę się do Twojej wypowiedzi, nie dlatego że nie mam argumentów, ale raz że robisz tu zwyczajny śmietnik a nie na tym to polega a dwa z niektórymi osobami po prostu się nie dyskutuje.... ;)

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi