r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pakiet przedsiębiorcy - Mała Księgowość 3.191.2017

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pakiet przedsiębiorcy - Mała Księgowość to niewielka i prosta aplikacja, umożliwiająca obsługę nieograniczonej ilości firm rozliczających podatek dochodowy na podstawie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR) lub na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego.

Galeria programu

Program pozwala na wygodne księgowanie oraz tworzy eleganckie i przejrzyste wydruki księgi, ewidencji przychodów, rejestrów VAT, kilometrówki, ewidencji wyposażenia oraz środków trwałych i amortyzacji zawsze zgodne z aktualnymi przepisami. Ponadto umożliwia tworzenie rozbudowanych zestawień w oparciu o wprowadzane do programu dane, dzięki czemu możliwa jest analiza księgowości prowadzonych firm w dowolnym okresie i w oparciu o wiele różnych kryteriów.

Pakiet przedsiębiorcy - Mała Księgowość pozwala na tworzenie i edycję deklaracji VAT, ewidencję wszystkich zapłaconych zaliczek na podatek dochodowy, zapłaconego podatku VAT oraz wszystkich zapłaconych składek ZUS. Możliwości dodatkowe aplikacji to automatyczne wyliczanie należnej zaliczki na podatek dochodowy, automatyczne podpowiadanie wysokości koniecznych do opłacenia składek ZUS w danym miesiącu oraz integracja z programami Pakiet Przedsiębiorcy - Rachunek, Pakiet Przedsiębiorcy - Faktura VAT oraz Pakiet Przedsiębiorcy - Sprzedaż i Magazyn.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #37 20.02.2017 22:46

@Anonim (niezalogowany): Kolego
Merytorycznie, co jest nie tak, jakie błędy !!! ???

  #36 31.01.2017 16:34

Cena nie jest najgorsza, program działa, ma co powinien i chyba tyle. Póki co nie natrafiłem na błąd okaże się pod koniec roku ;) osobiście działam na nim na stacjonarce, ale alternatywnie jeszcze online na http://www.systim.pl i też polecam.

  #35 14.01.2017 20:24

Jestem autorem komentarza #8

Przez ten bubel musiałem zrobić korektę PIT za dwa lata wstecz - osoby które wychwalają ten program nie mają pojęcia o księgowości (ja zresztą też nie miałem) - z resztą to jest czysta matematyka można sprawdzić - obsługa amortyzacji to jest czysta kpina - dodatkowo obliczenia są błędne - jak będziecie mieć kontrole z US to się przekonacie.

Cały czas wysyłają mi spam że proporcją na aktualizację ograniczona czasowo - cena w promocji a poza nią nie różni się nawet o grosz!

Co aktualizacja to psucie kolejnych rzeczy w wyświetlaniach, obliczeniach etc.

PORAŻKA i podejście do klienta jak do ŚMIECIA!

Na wszystko co tu napisałem mam dowody!

  #34 03.11.2016 11:26

Nie można od tego programu oczekiwać cudów i zbyt wiele, ponieważ to tylko prosta aplikacja, żadna wielce rozbudowana i nie ma tego za zadanie. Dla mnie jest całkowicie Ok, używam tego programu do jakiś mniejszych celów i sprawdza się. Do większych używam ten program, co napisał niżej "Somalik456". Alternatywa zawsze jest. Dla mało wymagających jest OK.

  #33 27.07.2016 06:21

@Krystyna1965 (niezalogowany): również korzystam i polecam dalej znajomym i nie tylko. Program bardzo ułatwia mi pracę, księgowanie dokumentów stało się przyjemnością a nie nudnym obowiązkiem jak dotychczas.

  #32 26.07.2016 15:54

@supermegazord: nie odniosę się do Twojej wypowiedzi, nie dlatego że nie mam argumentów, ale raz że robisz tu zwyczajny śmietnik a nie na tym to polega a dwa z niektórymi osobami po prostu się nie dyskutuje.... ;)

  #31 26.07.2016 13:37

@supermegazord: nie wiem kogo obraziłam ? Ciebie ? Za co ? za co, że odważyłam się powiedzieć, że opluwasz firmę (być może jesteś z konkurencji...) z której softu korzystam i odważyłam się wyrazić swoją opinie ? Jeśli Ty mogłeś wyrazić swoją, to dlaczego niby ja nie mogę swojej ? Masz w tym interes? Nie jesteś sprawiedliwy a już na pewno nie grasz fair więc tak droga Redakcjo - czas najwyższy na weryfikację komentarzy bo robi tu się śmietnik !

supermegazord   1 #30 25.07.2016 18:21

@patrycja1984 (niezalogowany):
"no właśnie nie zabrałabym głosu, gdybym nie miała takiej sytuacji.." vs "Nic, powtarzam, absolutnie nic, nie ma miejsca z rzeczy, które opowiadacie... "
// no to jak to jest miałaś jakiś problem czy nie bo z tego co piszesz wynika sprzeczność?

"ale cóż...jad i plucie to w naszej polskiej krwi, prawa ;)? a jeszcze lepiej jak ktoś robi to anonimowo - wtedy to już puszczają wodze fantazji ;)"
// jaki jad?, jakie plucie?, wodze fantazji to puściły chyba komuś w firmie produkującej ten program bo albo sam pisze te komentarze albo zleca to na zewnątrz. Przykład oba loginy wedle tego samego schematu (Krystyna1965, patrycja1984, obie osoby niezalogowane;
// porównajcie styl pisania i wtręty o "pluciu jadem" oraz "anonimowości" w komentarzach patrycja1984 i Marcin K, dodatkowo ostatni komentarz Marcin K - brzmi prawie jak groźba.

"Udzielam się na różnych forach"
// nie wątpię, żadna praca nie hańbi

"to jak Polacy potrafią opisywać i brzydko oczerniać jest nie do przyjęcia..."
karmelek6789 (niezalogowany) #12 30.12.2015 14:32
oj konkurencjo...nieładnie z Twojej strony tak pod programem innego producenta promować swój produkt....
karmelek84 (niezalogowany) #13 30.12.2015 14:39
ojj bardzo nieczyste zachowanie konkurencji..promowanie siebie pod produktem Pakietu Przedsiębiorcy...
// za to, to jaki mają ból dupy jak ktoś napisze o innym programie w komentarzach do swojego programu to już co innego.

Droga redakcjo DP bardzo prosiłbym o:
- sprawdzanie komentarzy przed ich publikacją (nie wiem IP, hostanem) jakkolwiek, żeby uniknąć trolowania
- stosowne oznaczenie jeśli komentujący jest autorem programu lub jest z nim w jakiś sposób powiązany - działa w jego interesie

Do komentujących (w imieniu/na zlecenie):
używanie sformułowań: "jad i plucie to w naszej polskiej krwi", "jadem wiecznie plujecie" - jest eufemistycznie mówiąc nie grzeczne, nie profesjonalne, a co ważniejsze mnie obraża gdyż w żadnym ze swoich komentarzy tego nie robię,

Proszę o zrobienie porządku w tych komentarzach, usunięcie wszystkich tych ewidentnie pisanych "pod natchnieniem" oraz mojego również jako że nic nie wnoszą do dyskusji o jakości programu i supportu.

Komentarz ten napisałem nie dlatego, że jakoś wyjątkowo nie lubię programu/firmy, mam jakiś personalny uraz lub jestem z konkurencji. Zwyczajnie irytuje mnie prowadzenie PR w ten sposób, obrażanie komentujących, personalne wybiegi, że nikt nie jest anonimowy i ton w jakim to wszystko jest utrzymane.

  #29 22.07.2016 10:23

@supermegazord: no właśnie nie zabrałabym głosu, gdybym nie miała takiej sytuacji.. ale cóż...jad i plucie to w naszej polskiej krwi, prawa ;)? a jeszcze lepiej jak ktoś robi to anonimowo - wtedy to już puszczają wodze fantazji ;) Udzielam się na różnych forach i to jak Polacy potrafią opisywać i brzydko oczerniać jest nie do przyjęcia...

supermegazord   1 #28 21.07.2016 13:48

@patrycja1984 (niezalogowany):

Nic, powtarzam, absolutnie nic, nie ma miejsca z rzeczy, które opowiadacie... - no to poczekaj jak będziesz miała problem, program a priori powinien działać poprawnie, jeśli jest inaczej to wtedy się dopiero sprawdza ile program jest wart czy dostaniesz support, w jakim czasie i stylu. Pozdrawiam

  #27 07.07.2016 09:15

prowadzę niewielkie biuro rachunkowe. Pracuję na różnych programach ale Mała Księgowość Pakietu Przedsiębiorcy jest perełką wśród reszty softów. Intuicyjny i niezwykle funkcjonalny. Polecam

  #26 27.06.2016 13:26

a moim zdaniem każdy zanim kupi program powinien go przetestować. Bez czytania czy sugerowania się opiniami..ja własnie tak zrobiłam - po przeczytaniu komentarzy pobrałam wersję demo.. Nic, powtarzam, absolutnie nic, nie ma miejsca z rzeczy, które opowiadacie...dla mnie program rewelacja, prosty i intuicyjny a co najważniejsze - zawsze mogę polegać na pomoc techniczną..

  #25 14.06.2016 13:47

@Wojtek P (niezalogowany): chyba jednak nie rozumiesz dużo rzeczy.. tak samo jak to, że w necie nikt nie jest anonimowy..

  #24 09.06.2016 19:18

@Marcin K (niezalogowany): Przepraszam Cię bardzo, ale za głupie błędy w programie księgowym typu: nie sumowanie wartości w książce vatowskiej może się do mnie przyczepić US. Więc: TAK, od osób, które programują program księgowy wymagam nieomylności.

  #23 09.06.2016 14:39

@Wojtek P (niezalogowany): hmm no nazwiska nie widzę ale niech Ci będzie..nieważne to jest...Przyczepiłeś się rzekomych błędów, jak rozumiem Ty prowadząc swoją firmę jesteś człowiekiem nieomylnym :) gratuluję :) nie będę więcej wnikać ale ludzie, więcej zrozumienia i pokory, a nie jadem wiecznie plujecie. Anonimowo ! ;)

  #22 07.06.2016 17:14

@Anonim (niezalogowany): Przepraszam bardzo, ale ja podpisałem się imieniem i nazwiskiem, to Pan/Pani boi się ujawnić i ukrywa po anonimowym loginem. Na poparcie moich słów mam zgłoszenia błędów, więc proszę ważyć słowa.

  #21 19.05.2016 17:20

@Wojtek P (niezalogowany): nie wiem co i kto ma na celu takie oczernianie? ktoś Wam za to płaci czy jak? też mam ten program od paru lat i nigdy ale to nigdy nie było z nimi problemów... jeśli juz kogoś oczerniacie w necie to chociaż miej odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem a tak to każdy potrafi..szkoda że zazdrość konkurencji przyćmiewa czyste zasady marketingu..

  #20 13.05.2016 18:40

Rozmyślnie szukałem miejsca, gdzie mogę to napisać: co aktualizacja to błędy!!! Zacznę im wystawiać faktury za szukanie bugów, bo to jest niedorzeczne co oni robią. Omijać szerokim łukiem!

  #19 05.05.2016 13:16

@supermegazord: Całkowicie się zgadzam z opisem. Support wyjątkowo chamski, jak nie mają z tobą ochoty gadać to w trakcie rozmowy rozłączają się. Mam ten sam problem. Kupiłem do nich 2 programy w 2013 roku. Nie potrzebuję aktualizacji. Obecnie musiałem przeinstalować system i wgrać oba programy od początku ale oczywiście producent nie dysponuje wersjami archiwalnymi jakie sprzedawał (o zgrozo!!!), w związku z tym moje licencje na obecnie dostępnych wersjach nie działają. W momencie zakupu otrzymałem tylko dostęp do linka, bez nośnika. Panienka na chama chce mnie zmusić do zakupu czegokolwiek, albo aktualizacji, albo nowych licencji. Żenada. Kupię sobie nowy program ale gdzie indziej, na pewno nie w Fineco. ODRADZAM WSZYSTKIM KONTAKT Z TĄ FIRMĄ.

supermegazord   1 #18 29.04.2016 11:49

@Piotrexsdz (niezalogowany): całkowicie się zgadzam z kolegą support to jest jakaś kpina:
- godziny wsparcia zmieniają się z dnia na dzień
- nawet jak rzekomo support działa to cudem jest się dodzwonić
- jak już się dodzwonisz to w sumie zero pomocy (miałem jakąś starszą wersję i potrzebowałem właśnie instalki w tej wersji bo do takiej miałem klucz to się dowiedziałem że oni nie mają wersji archiwalnych i koniec - nie mamy Pana płaszcza i co Pan nam zrobi)
- znalazłem gdzieś tą instalkę sam ale z racji, że już klucz był raz aktywowany to nie mogłem aktywować drugi raz znowu cudem się dodzwoniłem na support i się dowiedziałem, że jak chce to oni mi odblokują to ale zajmie im to do 2 tygodni ale JAK KUPIE NOWY KLUCZ to od razu będę mógł aktywować - no bez jaj

Z takim podejściem do klienta to życzę powodzenie, przeniosłem się na inny program dla zasady. Faktycznie nie dostaje się żadnej licencji ani na maila ani w formie pisemnej co jest chamstwem zwyczajnym.

NIE POLECAM

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.