r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pakiet przedsiębiorcy - Sprzedaż i Magazyn 3.230.2018

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pakiet przedsiębiorcy - Sprzedaż i Magazyn to niewielka i prosta aplikacja przeznaczona dla firm handlowych prowadzących magazyn. Umożliwia błyskawiczne wystawianie i korygowanie dokumentów handlowych, kontrolując przy tym stany ilościowe towarów.

Program umożliwia przechowywanie danych teleadresowych kontrahentów, cennika towarów i usług oraz kordynację stanów magazynowo-ilościowych. Dzięki opcji zestawień tabelarycznych i graficznych pozwala łatwo uzyskiwać dostęp do danych o sprzedaży w dowolnym okresie. Aplikacja daje możliwość tworzenia takich dokumentów jak: wydanie na zewnątrz (WZ), przyjęcie z zewnątrz (PZ), rozchód wewnętrzny (RW), przychód wewnętrzny (PW). Z kolei wśród dokumentów sprzedażowych obsługiwanych przez program znajdziemy faktury VAT, faktury VAT detaliczne, faktur VAT zaliczkowe, faktury VAT końcowe, faktury VAT wewnętrzne, korekty do faktur VAT, faktury proforma, faktury VAT marża, faktury VAT-RR, faktury VAT walutowe, faktury VAT eksportowe oraz dostawy wewnątrzwspólnotowe.

r   e   k   l   a   m   a

Pakiet przedsiębiorcy - Sprzedaż i Magazyn współpracuje z czytnikami kodów kreskowych oraz drukarkami fiskalnymi zgodnymi z protokołem POSNET. Aplikacja potrafi współpracować i współdzielić dane z innym oprogramowaniem tego producenta: Pakiet Przedsiębiorcy - Księga, Pakiet Przedsiębiorcy - Ryczałt, Pakiet Przedsiębiorcy - Mała Księgowość.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 07.07.2016 09:23

najlepsze rozwiązanie jakie mogłem wybrać - w połączeniu z programem Księga stanowią idealną parę ;) wypisane faktury automatycznie księgowane są w programie księga - jak dla mnie oszczędność czasu na maxa

  #6 03.06.2016 11:37

@Anonim (niezalogowany): ale bzdury opowiadasz...tak jak poniżej Rafałek ;) brak słów..

  #5 24.03.2016 19:43

niestety odradzam, po roku od wykupienia wieczystej licencji, sprzedawca blokuje program poprzez brak możliwości wprowadzenia klucza. Programu nie da się użytkować dłużej niż rok - trzeba co roku wykupywać licencję, mimo zupełnie innych zapewnień na stronie producenta.

  #4 12.01.2016 15:15

Na początek w sumie Ok, ale później jak się ma potrzebę większej funkcjonalności to średnio to wypada bo jest za mało możliwości połączenia tego programu z innymi. Ja osobiście wolę program systim.pl, ale to już, kto co lubi ;P

  #3 29.12.2015 16:28

Byłoby bardzo przyzwoicie... program jest czytelny i intuicyjny... Ale gdzie podstawowa funkcja eksportu plików do excela ???

  #2 14.07.2015 10:04

też korzystam z tego programu, ale wsparcie zakupiłem o wiele taniej - są elastyczni i zawsze można się dogadać co do ceny, zawsze jakiś rabat uzyskam :) albo to moja siła perswazji albo nie umiecie się targować. Nigdy z nimi nie miałem problemu aby zbić z ceny...tak więc próbuj...

  #1 06.07.2015 02:21

W ubiegłym roku firma oferowała wsparcie techniczne za 70 zł, w 2015 za 199 zł… aż strach pomyśleć co będzie za rok… Poza tym program ma swoje wady. Za 70 zł rocznie było OK, za obecne 199 zł rocznie już nie jest OK, nie polecam !

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.