Pakiet przedsiębiorcy - Sprzedaż i Magazyn Pakiet przedsiębiorcy - Sprzedaż i Magazyn 3.256.2019

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pakiet przedsiębiorcy - Sprzedaż i Magazyn to niewielka i prosta aplikacja przeznaczona dla firm handlowych prowadzących magazyn. Umożliwia błyskawiczne wystawianie i korygowanie dokumentów handlowych, kontrolując przy tym stany ilościowe towarów.

Program umożliwia przechowywanie danych teleadresowych kontrahentów, cennika towarów i usług oraz kordynację stanów magazynowo-ilościowych. Dzięki opcji zestawień tabelarycznych i graficznych pozwala łatwo uzyskiwać dostęp do danych o sprzedaży w dowolnym okresie. Aplikacja daje możliwość tworzenia takich dokumentów jak: wydanie na zewnątrz (WZ), przyjęcie z zewnątrz (PZ), rozchód wewnętrzny (RW), przychód wewnętrzny (PW). Z kolei wśród dokumentów sprzedażowych obsługiwanych przez program znajdziemy faktury VAT, faktury VAT detaliczne, faktur VAT zaliczkowe, faktury VAT końcowe, faktury VAT wewnętrzne, korekty do faktur VAT, faktury proforma, faktury VAT marża, faktury VAT-RR, faktury VAT walutowe, faktury VAT eksportowe oraz dostawy wewnątrzwspólnotowe.

Pakiet przedsiębiorcy - Sprzedaż i Magazyn współpracuje z czytnikami kodów kreskowych oraz drukarkami fiskalnymi zgodnymi z protokołem POSNET. Aplikacja potrafi współpracować i współdzielić dane z innym oprogramowaniem tego producenta: Pakiet Przedsiębiorcy - Księga, Pakiet Przedsiębiorcy - Ryczałt, Pakiet Przedsiębiorcy - Mała Księgowość.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

dość prosty interfejs
brak podstawowych funkcji, niechlujnie zrobiony, słaba pomoc
ocena użytkownika
06.02.2020 18:04 • Recenzja do wersji 3.256.2019

Nie jestem z niego zadowolony. Brak podstawowych funkcji, np. wystawiania faktur do dokumentów WZ. Ponadto program jest niechlujnie zrobiony, np. w ustawieniach część opcji jest niewidoczna - tekst wyjeżdża poza okienko. Mało estetyczny. Bardzo słaba pomoc - trzeba się dobijać wielokrotnie, żeby coś objaśnili, a na koniec i tak niewiele pomagają. Chętnie bym go oddał z powrotem i zamienił na inny.