Palit Thunder Master Palit Thunder Master 3.22

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Palit Thunder Master to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie, które daje użytkownikowi możliwość monitorowania i modyfikowania parametrów pracy układów graficznych NVIDIA.

W głównym oknie programu znajdziemy podstawowe informacje na temat zamontowanej w komputerze lub laptopie karty graficznej. Znajdziemy wśród nich dane dotyczące temperatury urządzenia, taktowaniu rdzenia GPU oraz pamięci, a także prędkości obrotowej wentylatora. Zagłębiając się w pozostałe opcje narzędzia dotrzemy również do bardziej szczegółowych danych o chipie graficznym, id urządzenia, rdzeniu CUDA, interfejsie i rozmiarze pamięci, bazowym taktowaniu, wersji BIOS-u czy typie szyny.

Palit Thunder Master wspiera technologię GPU Boost i umożliwia podkręcanie kart graficznych głównie w celu osiągnięcia jak najwyższej wydajności w grach. Przy użyciu narzędzia możliwe jest manipulowanie takimi parametrami pracy jak offset zegara GPU i pamięci, a także minimalny offset napięcia. Program daje możliwość kontrolowania tzw. FPS-ów, korzystając z inteligentnych rozwiązań, których zadaniem jest osiąganie jak najwyższej wydajności GPU bez obawy o jego uszkodzenie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!