Pandora Recovery (Disk Drill Free) 2.0.334

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pandora Recovery jest skutecznym narzędziem, którego zadaniem jest wyszukiwanie i przywracanie utraconych danych z woluminów FAT\NTFS, pamięci flash i pendrive'ów.

Dzięki niemu w łatwy sposób samodzielnie odzyskamy zdjęcia, filmy, dokumenty oraz inne pliki, które przez naszą nieuwagę zostały skasowane nawet jakiś czas temu - oczywiście pod warunkiem, że nie nadpisaliśmy ich wcześniej innymi danymi. W pierwszym etapie swojej pracy program skanuje dysk, budując indeks istniejących i usuniętych plików\folderów. Po jego zakończeniu możemy dowolnie przeszukiwać i przeglądać zgromadzone w ten sposób dane. W przypadku kiedy posiadamy jakieś informacje na temat plików do odzyskania (nazwa, rozmiar, data utworzenia lub ostatniego dostępu do pliku) program umożliwia ich automatyczne odnajdowanie - informując jednocześnie użytkownika o stopniu nadpisania.

Ponadto możemy również przeszukiwać dysk w poszukiwaniu plików o danym rozszerzeniu. W całym procesie wyszukiwania do dyspozycji użytkownika jest wbudowana przeglądarka pozwalająca na pogląd zdjęć itp. Jeśli uda nam się znaleźć plik, którego szukaliśmy - aby go przywrócić wystarczy na niego dwukrotnie kliknąć myszą i wskazać lokalizację, gdzie ma zostać zapisany. Pandora Recovery pozwala także na odzyskiwanie plików skompresowanych i zaszyfrowanych poprzez EFS (dostęp do nich nie jest jednak możliwy).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Odnajduje wszystkie pliki
Można zapisać tylko 500 MB bez zakupu licencji
ocena użytkownika
22.03.2020 13:06 • Recenzja do wersji 2.0.334

Używałem wcześniej Pandora Recovery w wersji2.1.2 i można było zapisać wszystko. Teraz też ściągnąłem z tego linka "pandorę" ale tak naprawdę disc drill free który z użyciem darmowej licencji Basic zapisuje tylko 500'mbank danych

Dość wysoka skuteczność, darmowa licencja
Nie odzyskuje archiwów i niektórych filmów.
05.03.2011 22:19 • Recenzja do wersji 2.1.1

Zdarza się. Chwila nieuwagi i godziny pracy tzn. szukania plików w internecie, lub wiele godzin pisania w parę sekund znikają. Przypomniałem sobie, że są programy od odzyskiwania, ale większość jest płatna. Znalazłem "Pandorę" i muszę przyznać, że mnie mile zaskoczyła. Odzyskałem wszystko co chciałem, ale z ciekawości zobaczyłem co jeszcze da się odzyskać. Zobaczyłem, że niestety nie zobaczę już niektórych archiwów i filmów, ale ogólnie program jest bardzo przydatny.