Paragon Rescue Kit 14 Free Edition

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Paragon Rescue Kit 11 Free Edition to bezpłatne (do zastosowań domowych) narzędzie, umożliwiające rozwiązywanie najczęstszych problemów z rozruchem systemu operacyjnego oraz przywracanie usuniętych partycji i danych.

Oprogramowanie rozpowszechniane jest w postaci bootowalngo obrazu płyty, które po nagraniu na nośnik CD/DVD wykorzystywane jest najczęściej w przypadku, kiedy nie jest możliwe załadowanie systemu operacyjnego - na skutek np. aktywności wirusów, błędów programów lub działalności samego użytkownika. Paragon Rescue Kit wyposażony został w funkcję korektora rozruchu, która skutecznie radzi sobie z najpopularniejszymi awariami, uniemożliwiającymi poprawny rozruch systemu.

Paragon Rescue Kit dysponuje także w narzędziem do odzyskiwania utraconych partycji. Pozwala ono bez większych problemów wyszukiwać, a następnie przywracać usunięte partycje - pod warunkiem, że nie zmieniła się struktura pozostałych i na dysku twardym znajduje się odpowiednia ilość wolnej przestrzeni. Kolejną przydatną funkcją jest kreator odzyskiwania danych. Z jego pomocą przywrócimy ważne dla nas pliki i dokumenty, w momencie awarii systemu operacyjnego. Oprogramowanie pozwala przenosić dane pomiędzy dyskami, a także nagrywać je na płyty CD/DVD.

Wśród obsługiwanych interfejsów dysków i nośników wymiennych znalazły się dyski twarde MBR i GPT (testowane do 2 TB), dyski twarde IDE, SCSI, SATA i zewnętrzzne SATA (eSATA), wszystkie poziomy kontrolerów SCSI, IDE i SATA RAID, płyty CD\DVD\Blu-ray, dyski twarde USB 1.0\2.0, ZIP i Jazz oraz różnego rodzaju karty pamięci. Program wspiera systemy plików NTFS (v1.2, v3.0, v3.1), FAT16/32, Ext2FS/3FS/Swap, HPFS oraz Apple HFS+.

Uwaga!

  1. Pobierany tutaj plik wykonywalny pozwala rozpakować i wypalić na płycie narzędzie Paragon Rescue Kit. Jednak aby tego dokonać konieczna jest bezpłatna rejestracja, pozwalająca uzyskać wymagany klucz produktu i numer seryjny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!