r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Paragon Rescue Kit 14 Free Edition

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Paragon Rescue Kit 11 Free Edition to bezpłatne (do zastosowań domowych) narzędzie, umożliwiające rozwiązywanie najczęstszych problemów z rozruchem systemu operacyjnego oraz przywracanie usuniętych partycji i danych.

Oprogramowanie rozpowszechniane jest w postaci bootowalngo obrazu płyty, które po nagraniu na nośnik CD/DVD wykorzystywane jest najczęściej w przypadku, kiedy nie jest możliwe załadowanie systemu operacyjnego - na skutek np. aktywności wirusów, błędów programów lub działalności samego użytkownika. Paragon Rescue Kit wyposażony został w funkcję korektora rozruchu, która skutecznie radzi sobie z najpopularniejszymi awariami, uniemożliwiającymi poprawny rozruch systemu.

Paragon Rescue Kit dysponuje także w narzędziem do odzyskiwania utraconych partycji. Pozwala ono bez większych problemów wyszukiwać, a następnie przywracać usunięte partycje - pod warunkiem, że nie zmieniła się struktura pozostałych i na dysku twardym znajduje się odpowiednia ilość wolnej przestrzeni. Kolejną przydatną funkcją jest kreator odzyskiwania danych. Z jego pomocą przywrócimy ważne dla nas pliki i dokumenty, w momencie awarii systemu operacyjnego. Oprogramowanie pozwala przenosić dane pomiędzy dyskami, a także nagrywać je na płyty CD/DVD.

Wśród obsługiwanych interfejsów dysków i nośników wymiennych znalazły się dyski twarde MBR i GPT (testowane do 2 TB), dyski twarde IDE, SCSI, SATA i zewnętrzzne SATA (eSATA), wszystkie poziomy kontrolerów SCSI, IDE i SATA RAID, płyty CD\DVD\Blu-ray, dyski twarde USB 1.0\2.0, ZIP i Jazz oraz różnego rodzaju karty pamięci. Program wspiera systemy plików NTFS (v1.2, v3.0, v3.1), FAT16/32, Ext2FS/3FS/Swap, HPFS oraz Apple HFS+.

Uwaga!

  1. Pobierany tutaj plik wykonywalny pozwala rozpakować i wypalić na płycie narzędzie Paragon Rescue Kit. Jednak aby tego dokonać konieczna jest bezpłatna rejestracja, pozwalająca uzyskać wymagany klucz produktu i numer seryjny.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 10.05.2016 22:25

Bardzo dobry program od paragona i co najlepsze darmowy. Możemy zmienić rejester systemu lub hasło użytkownika.
Bardzo przydatne gdy zapomnimy hasło do zalogowania.

slawos   1 #5 28.05.2013 19:07

Jak to instalować? Zarejestrowałem sie i podczas instalacji mam wpisać klucz i numer seryjny.
"Pobierany tutaj plik wykonywalny pozwala rozpakować i wypalić na płycie narzędzie Paragon Rescue Kit. Jednak aby tego dokonać konieczna jest bezpłatna rejestracja, pozwalająca uzyskać wymagany klucz produktu i numer seryjny."
Zarejestrowałem się i co dalej? Nie mam klucza i numeru. Czy zostaje mi skasowanie ściągniętego pliku?

  #4 19.02.2013 18:22

Fajny program polecam

  #3 29.12.2012 16:41

U mnie na laptopie ten program nie działa przy uruchomieniu wyskakuje czarny ekran.

  #2 19.08.2012 22:44

Program nie uruchomi się jeżeli w gnieżdzie USB będzie pendriv.Pamięć zewnętrzną wkładamy dopiero po uruchomieniu.Sprawdzałem wielokrotnie

bartekdko   3 #1 02.02.2012 07:35

Najważniejsza rzecz:
Jak padnie system z płytki można zabotować i przekopiować wszystko na inny dysk czy partycje.

Polecam

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.